Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends na Google Partner Premier Awards 2019!

Kategoria: Firma

Przełom września i października był bardzo emocjonującym okresem dla naszej firmy. Wszystko za sprawą corocznego konkursu organizowanego przez Google - Partner Premier Awards, do którego zostaliśmy nominowani i po statuetkę wybraliśmy się do Dublina.

Nagroda przyznawana przez Google jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród jakie zdobyć może agencja marketingu internetowego. Przyznawana jest w oparciu o przygotowane case study dotyczące danego zagadnienia. W tym roku wyróżniono nas nominacją w kategorii "Shopping Excellence", kategorii najbardziej pasującej do naszego profilu, bo dotyczącej prac dla e-commerce!

Dwudniowy event przygotowany przez Google'a w stolicy Irlandii przebiegł pod wielkim znakiem integracji i edukacji. Od powitalnego przyjęcia w siedzibie Google, przez konferencję odbywającą się w The Foundy, aż po uroczystą galę i afterparty. Niestety w tym roku jury nie przyznało nagrody żadnej polskiej agencji. Zwycięzcami okazali się reprezentanci Irlandii, Anglii i Grecji. My wracamy jednak bogatsi w nową wiedzę, fajne wspomnienia i wiarę, że za rok na pewno się uda!

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki! Na pewno było blisko ;)

kVbo4.jpeg

pU9wX.jpeg

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!