Traffic Trends na X Targach E-Handlu

Inne | 2 min czytania

Traffic Trends na X Targach E-Handlu

X Targi E-handlu to obowiązkowe wydarzenie dla ludzi, którzy prowadzą sklep internetowy, są odpowiedzialne w nich firmie za marketing czy po prostu myślą o założeniu własnego internetowego biznesu.

Każda edycja targów to wyjątkowa okazja na zdobycie cennej wiedzy między innymi podczas wystąpień specjalistów z branży, którzy rozjaśnią funkcjonowanie wielu potrzebnych narzędzi do prowadzenia sklepu internetowego. Jednak najwięcej dzieje się przy stoiskach wystawców. Indywidualne rozmowy i bezpośredni kontakt to najlepszy sposób na zdobycie wielu informacji i ofert. Jeśli będziecie szukać skutecznej agencji marketingu internetowego, lub po prostu interesuje Cię coś z tej dziedziny, to my będziemy na miejscu!

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia nas 6 kwietnia w Katowicach na X Targach E-handlu!

“To będzie już nasza 9. wizyta na Targach, więc czujemy się jak weterani! Spotkania w ramach Targów, to super okazja na poznanie nowych, potencjalnych klientów, jak i na spotkanie z naszymi klientami, którzy od lat są razem z nami.” argumentuje obecność w Katowicach Piotr Urbaniak. “Te intensywne godziny spędzane na targach po raz dziewiąty, to idealny dowód na to, jak angażujemy się w rozwój branży e-commerce i jak zależy nam na zwiększaniu świadomości marketingowej wśród polskich właścicieli i pracowników sklepów” dodał.

 

Do zobaczenia 6 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach!

Znajdziesz nas na stoisku I9.

targi.png

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157