Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends Offline - spotkanie No. 1 z cyklu #TrafficZwiększaSprzedaż!

Kategoria: Firma

W ramach akcji #TrafficZwiększaSprzedaż zapraszamy na pierwsze wydarzenie z cyklu!

W marcu będziemy mogli zobaczyć się offline w trakcie wyjątkowych spotkań z pracownikami naszej firmy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych już 06.03 do Miasto Bar przy ul. Szewskiej 20. Start - godzina 18:00.

Jak wyglądają nasze eventy w ramach #TrafficZwiększaSprzedaż? Raz w miesiącu organizować będziemy spotkanie otwarte z udziałem dwóch ekspertów z dziedziny e-commerce. Każdorazowo przybliżymy dwa kluczowe tematy przypisane na dany termin. Pozostała część będzie luźną rozmową przy piwie i przekąskach!

Z kim widzimy się na spotkaniu No. 1? Oto sylwetki pierwszych Gości!

Paweł Jóźwik - pasjonat i praktyk e-commerce. Od wielu lat uczestnik polskiego rynku e-commerce. Założyciel agencji marketingu internetowego Traffic Trends. Paweł w swojej prezentacji opowie o tym jak powinna wyglądać prawidłowa budowa sklepu.

Natalia Nowicka - guru w dziale AdWords, team leaderka na co dzień dbająca o każdy aspekt działania kampanii SEM i sprawną pracę zespołu w Traffic Trends. Jako prawdziwa ekspertka w swoim fachu udowodni, że personalizacja jest siłą reklamy.

Aby zapewnić sobie komfort udziału w spotkaniu oraz wstępnie zarezerwować miejsce, zapraszamy chętne osoby do zgłoszenia swojego uczestnictwa w spotkaniu na adres: paulina.cieslinska@traffictrends.pl.

Do zobaczenia 06.03! 

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!