Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends Offline - spotkanie No. 2 z cyklu #TrafficZwiększaSprzedaż!

Kategoria: Pozycjonowanie

Kolejna edycja spotkań offline w ramach #TrafficZwiększaSprzedaż już za dwa tygodnie! Cieszymy się z ciepłego przyjęcia poprzedniego wydarzenia i z jeszcze większym zaangażowaniem przygotowujemy kwietniowy event. Tym razem spotkamy się 11.04 w lokalu Wściekły Chmiel przy ul. Żydowskiej 10, w Poznaniu. Start: godzina 18:00.

Wydarzenie jest oczywiście całkowicie darmowe, otwarte zarówno dla naszych klientów jak i dla osób zainteresowanych e-commerce.

Tym razem spotkamy się następującymi ekspertami z branży:

Julia Szczerbal - specjalista ds. AdWords i urodzony analityk. Skrupulatnie wdraża złożone strategie marketingowe dopasowane do wymagań klientów. Mnoży konwersje oraz realizuje cele małych i dużych firm. W dziale AdWords niezastąpione źródło praktycznej wiedzy. Julia w swojej prezentacji udowodni, że kampania tekstowa jest niesłusznie niedocenianym rozwiązaniem. Nie warto bowiem spisywać jej na straty, a najlepiej połączyć to rozwiązanie z reklamą produktową. Szczegóły już za dwa tygodnie!

Damian Hliwa - od 2014 roku dzielnie stawia czoła wyzwaniom rzucanym przez Traffic Trends. Obecnie na stanowisku Team Leadera w dziale SEO. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, z ogromną dozą profesjonalizmu, pokaże czego wystrzegać się przy budowie i prowadzeniu sklepu internetowego. Damian przedstawi jakich błędów nie popełniać w SEO, co stanowić będzie swego rodzaju optymalizacyjny savoir vivre.

Aby zapewnić sobie komfort udziału w spotkaniu oraz wstępnie zarezerwować miejsce, zapraszamy chętne osoby do zgłoszenia swojego uczestnictwa w spotkaniu na adres: PAULINA.CIESLINSKA@TRAFFICTRENDS.PL.

Dodatkowe informacje oraz aktualne wiadomości można znaleźć na oficjalnym wydarzeniu eventu na FB.

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!