Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends Offline – spotkanie No. 4 z cyklu #TrafficZwiększaSprzedaż!

Kategoria: Inne

Kolejny miesiąc z #TrafficZwiększaSprzedaż, kolejna odsłona spotkań offline!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na czwarte spotkanie offline w ramach akcji #TrafficZwiększaSprzedaż.

13.06 o godzinie 18:00 startujemy z kolejnym eventem w Ministerstwie Browaru przy ul. Wronieckiej (sala na piętrze, po przejściu ogródka).

Kolejni przedstawiciele Traffic Trends przedstawią swoję tematy, a będą nimi:

Daniel Malecki - chociaż pamięta czasy "czarnego SEO", od początku z wielką nadzieją patrzył na tę jaśniejszą stronę technik pozycjonowania. Co by dużo się nie chwalić - wraz z kolejnymi ważnymi aktualizacjami algorytmów Google, mógł się przekonać, że przyjęte założenia przynoszą doskonałe rezultaty; nie bez znaczenia była także radość właścicieli stron internetowych! Prezentacja podejmie następujące tematy: kto może sobie pozwolić, aby nie posiadać strony internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych; a także sprawdzimy co oznacza dla właściciela sklepu internetowego, że jest gotowy na nowy algorytm Google "Mobile First Index."

oraz

Marcin Biziorek -  świat Social Media nie ma przed nim tajemnic. Z dbałością o każdy detal realizuje założone strategie komunikacji w mediach społecznościowych. Cechuje go kreatywność oraz wysoki poziom estetyki, dlatego świetnie czuje klimat Instagrama. Na najbliższym spotkaniu opowie Wam o tym, jak przyciągnąć followersów poprzez ciekawe i inspirujące treści.

Aby zapewnić sobie komfort spotkania, daj nam znać, że z nami będziesz i napisz na adres paulina.cieslinska@traffictends.pl!

Zapisz się na wydarzenie na FB!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!