Traffic Trends Online - webinary marcowe z cyklu #TrafficZwiększaSprzedaż

Paulina Cieślińska

E-commerce | 2018-02-19 | 1 min czytania

Traffic Trends Online - webinary marcowe z cyklu #TrafficZwiększaSprzedaż

W ramach akcji #TrafficZwiększaSprzedaż zapraszamy na pierwsze webinary z cyklu! W marcu będziemy mogli spotkać się online na wyjątkowych, internetowych seminariach w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca, równo o godzinie 12:00.

01.03 startowy webinar poprowadzi Piotr Urbaniak, czyli mistrz handlu, związany z Traffic Trends od samego początku istnienia firmy. W swoich pomysłach zawsze na pierwszym miejscu stawia opłacalność inwestycji w dany kanał sprzedaży, co wielokrotnie przełożyło się na ponadprzeciętne efekty osiągane dla Klientów. Piotr, w kilku prostych krokach pokaże, jak skutecznie prowadzić sprzedaż produktów premium w internecie. Temat ten będzie rozwinięciem artykułu z którym czytelnicy naszego bloga będą mogli zapoznać się premierowo kilka dni przed webinarem.

Link do webinaru Piotra.

Informacje o kolejnych webinarach już niebawem na naszym blogu. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnym wydarzeniu na FB oraz naszym profilu.

Zapraszamy!

Paulina Cieślińska

Event & marketing manager w Traffic Trends. Odpowiedzialna za budowanie ruchu przez content, social media oraz eventy. Prywatnie fanka polskiej szkoły filmowej i psychologii.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 616 690 427

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!