Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends partnerem Microsoftu w zakresie Microsoft Advertising (Bing Ads)!

Kategoria: Google Ads

BING ADS W POLSCE! Mamy wielką przyjemność poinformować, że jako jedna z pierwszych polskich firm zawarliśmy umowę z firmą Microsoft, która od początku lutego 2022 roku umożliwia nam uruchomienie w Polsce kampanii reklamowych w systemie Microsoft Advertising (Bing Ads)!

Od początku istnienia Traffic Trends chcieliśmy dostarczać naszym Klientom bardzo precyzyjną paletę usług, które umożliwiają skuteczne budowanie sprzedaży internetowej. Dlatego też jako jedni z pierwszych prowadziliśmy kampanie Google Shopping czy kampanie Allegro Ads, a dziś proponujemy prowadzenie kampanii Bing Ads (Microsoft Advertising) i wyświetlanie swoich reklam w Polsce!

Czym jest Microsoft Advertising (Bing Ads)?

Jest to bardzo rozbudowany system reklamowy, który porównać możemy do systemu Google Ads. Obecnie trwa bardzo wczesna faza wdrażania go na polskim rynku, więc nie wszystkie jego funkcje są u nas jeszcze dostępne. Na początku skupiamy się na wdrożeniu formatów, które doskonale znane są z Google Ads, to znaczy:

  • reklamy tekstowej w wyszukiwarce Bing
  • reklamy produktowej w wyszukiwarce Bing

wSDMo.png

Co może dać Tobie reklama Bing Ads?

Oczywistością jest dużo mniejsza popularność wyszukiwarki Bing w porównaniu z Google (w Polsce). W przypadku ruchu organicznego Bing posiada od 1 do 3% udziału w rynku. Jednocześnie posiada znacznie wyższy współczynnik konwersji, co świadczyć może np. o “czystszym” ruchu, w którym występuje mniej botów i fake-clicków.

Dlatego - co zresztą potwierdziły pierwsze testy kampanii, które przeprowadziliśmy - spodziewać się możesz w porównaniu z Google Ads:

  • zdecydowanie mniejszych wydatków reklamowych
  • wyższego współczynnika konwersji
  • mniejszej konkurencji (wstępna faza wdrożenia na polskim rynku)
  • tańszego kosztu kliknięcia (ze względu na mniejszą konkurencję)
  • wyższego ROAS

Testy Microsoft Advertising w Polsce

Tak jak wspominaliśmy, Traffic Trends to jedna z pierwszych polskich firm, której umożliwiono prowadzenie kampanii Microsoft Advertising (Bing Ads) kierowanej na Polskę. Widząc wyniki testów, serdecznie zapraszamy wszystkich do kontaktu i przetestowanie efektywności Bing Ads w swojej firmie. By to zrobić wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub napisać na bok@traffictrends.pl.

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!