Blog Traffic Trends

Traffic Trends ponownie z nagrodą Deloitte Technology Fast 50!

20 października w Warszawie wręczono nagrody w ramach kolejnej edycji rankingu Deloitte Fast 50. Niezmiernie miło poinformować nam, że drugi rok z rzędu reprezentacja Traffic Trends wróciła z nagrodą do Poznania!

„Sukces jest tym większy, że specyfika rankingu promuje spółki młodsze, które w sposób naturalny rozwijają się szybciej na starcie swojego funkcjonowania. Już samo zdobycie nagrody jest ogromnym sukcesem, a jego powtórzenie nie zdarza się wielu. Widzimy to po rotacji firm, z którymi na gali spotykaliśmy się rok temu i teraz” – słowa Pawła Jóźwika, Prezesa Traffic Trends, który odebrał w czwartek nagrodę, najlepiej podsumowują sukces jaki udało się osiągnąć.

Deloitte Technology Fast 50!

Motywem przewodnim gali było pojęcie Powerful Connections, czyli aspekty nadające tempo rozwoju nagrodzonym spółkom. Podpisujemy się pod wieloma czynnikami, które padały w prezentowanych podczas gali wypowiedziach. Nie byłoby tego sukcesu gdyby nie niesamowicie zaangażowani ludzie pracujący na co dzień w Traffic Trends! Nie otrzymalibyśmy tej nagrody gdyby nie zaufanie, jakim obdarzyło nas ponad trzystu Klientów. Nie byłoby nas tam gdyby nie Partnerzy wspierający nas przez te wszystkie lata działania.

Traffic Trends Deloitte Technology Fast 50!

Uznaliśmy jednak, że naszym Powerful Connections stała się umiejętność znajdowania takich „przyspieszeń” dla Klientów. To ich sukcesy zbudowały nas sukces, a wpłynęła na to również nasza praca. Wierzymy, że ta umiejętność będzie pozytywnie wpływać na dalsze relacje przez następne owocne lata działania!

Klientom, Partnerom i całemu zespołowi Traffic Trends, serdecznie gratulujemy! To Wasz sukces!

Jacek Basiński

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy