Blog Traffic Trends

Traffic Trends wśród partnerów WSNHiD

wsnhid

Miło nam poinformować, że nasza firma znalazła się w zaszczytnym gronie partnerów Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa! Wyższe cele i metody działania obu firm są zbliżone do siebie i właśnie to zadecydowało o wspomnianej współpracy. Już wkrótce wkład naszej firmy zauważalny będzie na różnych wydarzeniach związanych z życiem uczelni.

Poznańska uczelnia po raz kolejny wyznacza nowe trendy w swojej dziedzinie, czego dowodem jest chociażby wspólne działanie.

„Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy! Współpraca z renomowaną placówką edukacyjną była naszym celem. Tym bardziej cieszy nas fakt, że WSNHiD zaprosiło nas do tak bliskiej kooperacji. Wspólnie liczymy na to, że nasze działania będą pozytywnie ocenione przez wszystkich studentów uczelni.”

tak nawiązaną współpracę skomentował Prezes Zarządu Traffic Trends, Paweł Jóźwik.

„Na co dzień spotykamy się z problemem braku wiedzy na tematy marketingu internetowego. Mamy nadzieję, że nasza współpraca spowoduje, że choć minimalnie podniesie się tenże poziom wiedzy”

dodał Piotr Urbaniak, Sales Manager w firmie. Już wkrótce pierwsze efekty tej kooperacji. Póki co zapraszamy wszystkich chętnych na www.wsnhid.pl!

Polecamy!

Dodaj komentarz

Jóźwik Paweł

Pasjonat i praktyk e-commerce.

Od wielu lat uczestnik polskiego rynku e-commerce. Założyciel agencji marketingu internetowego Traffic Trends, od 5 lat na stanowisku prezesa. Wraz z zespołem pomaga w rozwoju kilkuset sklepów internetowych należących do klientów firmy. Specjalista analityki internetowej.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy