Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends wśród partnerów WSNHiD

Kategoria: Inne

wsnhid.png

Miło nam poinformować, że nasza firma znalazła się w zaszczytnym gronie partnerów Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa! Wyższe cele i metody działania obu firm są zbliżone do siebie i właśnie to zadecydowało o wspomnianej współpracy. Już wkrótce wkład naszej firmy zauważalny będzie na różnych wydarzeniach związanych z życiem uczelni.

Poznańska uczelnia po raz kolejny wyznacza nowe trendy w swojej dziedzinie, czego dowodem jest chociażby wspólne działanie.

„Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy! Współpraca z renomowaną placówką edukacyjną była naszym celem. Tym bardziej cieszy nas fakt, że WSNHiD zaprosiło nas do tak bliskiej kooperacji. Wspólnie liczymy na to, że nasze działania będą pozytywnie ocenione przez wszystkich studentów uczelni.”

tak nawiązaną współpracę skomentował Prezes Zarządu Traffic Trends, Paweł Jóźwik.

„Na co dzień spotykamy się z problemem braku wiedzy na tematy marketingu internetowego. Mamy nadzieję, że nasza współpraca spowoduje, że choć minimalnie podniesie się tenże poziom wiedzy”

dodał Piotr Urbaniak, Sales Manager w firmie. Już wkrótce pierwsze efekty tej kooperacji. Póki co zapraszamy wszystkich chętnych na www.wsnhid.pl!

Polecamy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!