Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends z nagrodą od Collegium Da Vinci!

Kategoria: Firma

podzi%C4%99kowanie-750x1024-min.jpg

5 października 2016 roku miała miejsce 20. Inauguracja Roku Akademickiego poznańskiej uczelni Collegium Da Vinci. Podczas uroczystości rozpoczęcia kolejnego roku studiów władze uczelni nie tylko powitały studentów przekraczających po raz pierwszy progi przy ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu, lecz wręczyły również nagrody między innymi dla Partnerów Honorowych. 

Z dumą i przyjemnością informujemy, że jedną z nagród wręczanych przez Rektora CDV dr inż. Krzysztofa Nowakowskiego odebrał w imieniu Traffic Trends, Piotr Urbaniak. Podziękowania ze strony uczelni są efektem zaangażowania i szerokiej współpracy w procesie edukacji studentów z kierunku Mediaworking. Przypomnimy tylko, że zajęcia ze studentami tego nowoczesnego kierunku prowadzi nie tylko wspomniany Piotr, ale również Paweł Jóźwik i Jacek Basiński.

Właśnie Piotr odebrał nagrodę dla Partnerów Honorowych, w Auli @collegium_da_vinci, w imieniu TT! ????? #collegiumdavinci #splendor #nagroda #wyróżnienie #traffictrends

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Traffic Trends (@traffictrends) 5 Paź, 2016 o 3:23 PDT

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak raz jeszcze podziękować za wyróżnienie, a wszystkich myślących o dalszej karierze studenckiej zaprosić do Collegium Da Vinci!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!