Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends z tytułem Education Champion Allegro Ads!

Kategoria: Firma

Miło nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu związanym z naszą aktywnością w obszarze realizacji kampanii reklamowych Allegro Ads!

W tym roku zadebiutował w Allegro system odznaczeń, które przyznawane są bezpośrednio przez Allegro wybranym Partnerom reklamowym. W danym roku tylko jedna firma będzie mogła posługiwać się przyznanym odznaczeniem, które wręczane jest w oparciu o zrealizowane działania i udowodnione zaangażowanie. Bardzo cieszy nas fakt, że Traffic Trends oznaczony został jako pierwszy w historii Education Champion!

eRwvo.png

Celem tego wyróżnienia jest nagrodzenie prowadzonych działań, które przyczyniły się do rozwoju Allegro Ads i przełożyły się na wzrost liczby zadowolonych klientów korzystających z reklamy na Allegro.

Od wielu lat edukacja e-commerce z zakresu performance marketingu jest kluczowym elementem rozwoju naszej agencji. Niech dowodem na to będzie zeszłoroczny blok ECSB, który poświęciliśmy właśnie reklamom na Allegro, a który na żywo obejrzany został bezpłatnie przez kilkuset reprezentantów polskich sklepów internetowych.

Dziękujemy za wyróżnienie!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!