Bezpłatna konsultacja

TRAFFIC TRENDS ZE STATUSEM COMPARISON SHOPPING PARTNER!

Kategoria: Firma

Zostaliśmy dziś oficjalnie Partnerem Google w zakresie tzw. „Comparison Shopping”! Jesteśmy trzecią polską agencją odznaczoną tym statusem, co po raz kolejny potwierdza doświadczenie i zaangażowanie całego naszego teamu w rozwój projektów e-commerce!

Comparison Shopping to popularne od pewnego czasu strony „pośredniczące” w organizacji kampanii Google Shopping (kampanii produktowych, PLA). Statusem tym pochwalić mogą się zarówno strony agregujące oferty różnych sklepów internetowych (np. Dobre Kody, Nokaut czy Domodi) jak i agencje, które stworzyły samodzielnie odpowiednie środowisko reklamowe, a także przeprowadziły wymaganą, niemałą liczbę kampanii produktowych. Cieszy nas fakt, że jesteśmy jedną z zaledwie trzech polskich agencji odznaczonych tym statusem!

Co daje to naszym Klientom – obecnym i przyszłym?

Po pierwsze, jest to kolejny dowód naszej specjalizacji oraz koncentracji na rozwoju projektów e-commerce. Wspomniane niemałe wymagania raczej są trudne do zrealizowania dla firmy, które e-commerce traktuje jako jedną z wielu branż, dla których działa.

Po drugie, choć jest nie jest to obowiązkową i gwarantowaną regułą, kampanie CSS są w stanie generować „tańsze kliknięcia”. Na pewno w komunikacji uprawianej w kanałach internetowych przez inne firmy, spotkaliście się z hasłem „20% niższego CPC” - to właśnie dotyczyło systemów CSS, z których firmy te korzystają. Nie jest to reguła i kampania wcale nie musi zacząć generować niższych kosztów, ale może np. dostarczać dzięki wyższej pozycji lepszy ruch bez zmian w koszcie kliknięcia. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależna od branży, więc nie chcielibyśmy żebyście „20% obniżkę” traktowali jako uniwersalną prawdę!

Co ważne, wiele firm oferujących kampanie CSS na polskim rynku prowadzi działania wykorzystując w tym celu firmy pośredniczące i nie posiadając samodzielnie statusu Comparison Shopping Partner. Jeśli zależy Wam zatem na skorzystaniu z bezpośredniego wsparcia Partnera Google, to zapraszamy!

Potwierdzenie statusu Partnera znajdziecie pod tym linkiem!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!