Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends ze statusem Google Partner Premium!

Kategoria: Google Ads

W 2022 roku Google wprowadził znaczące zmiany do programu wspierania i rekomendowania agencji. W każdym kraju wybrał 3% najlepszych Partnerów, by tylko im przydzielić status Partnera Premium, który świadczy o ich doświadczeniu i jakości pracy. Mamy zaszczyt poinformować, że Traffic Trends znalazło się w tym gronie!

Do tej pory status Partnera Premium mógł osiągnąć każdy podmiot, który w danej specjalizacji (formacie reklamowym) osiągnął odpowiednie limity wydawanych budżetów. Doprowadziło to, do powstania bardzo dużej liczby Partnerów Premium, co nie ułatwiało Wam, Klientom szukającym odpowiedniej agencji, wyboru. W tym roku Google wprowadził ogólnoświatowe zmiany, na mocy których za przydzielenia statusu Partner Premium odpowiadał bardziej złożony wzór, który brał pod uwagę:

  • Skuteczność rozumianą jako jakość prowadzonych kampanii oraz korzystanie z rekomendacji Google’a
  • Wydatki
  • Certyfikaty osób prowadzących kampanie reklamowe na koncie agencji

Spełniliśmy wszystkie wymagania i dzięki temu znaleźliśmy się w gronie 3% najlepszych agencji marketingowych w Polsce!

rCsBT.png

Przyznanie statusu Partner Premium, to dla nas wielki zaszczyt i dowód na wykonanie dla Was dobrej pracy! Teraz nadejdzie czas odwdzięczenia się za zaufanie. Jako Partner Premium będziemy mogli między innymi szerzej oferować naszym Klientom dostęp do wersji beta nowych rozwiązań reklamowych czy wspierać startujące projekty specjalnymi voucherami.

Odznaka Partnera Premium to naoczny dowód na jego doświadczenie i jakość pracy, więc jeśli możemy Ci pomóc w prowadzeniu kampanii Google Ads, to odezwij się do nas!

WidFN.png

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!