Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends ze statusem Google Partners Premium 2023!

Kategoria: Firma

Od zeszłego roku status Google Partners Premium przyznawany jest topowym w kraju agencjom tylko na okres 12 miesięcy. Bardzo miło nam poinformować, że utrzymaliśmy, to ważne dla nas odznaczenie i przez kolejny rok należeć będziemy do tego elitarnego grona!

Program wsparcia agencji digital marketingowych zapewnia szerokie wsparcie naszym Specjalistom. Od dostępu do szczegółowych i pomocnych raportów, przez wsparcie w eksporcie, po opiekę dedykowanych Specjalistów ze strony Google. Do programu Partners Premium należy jedynie 3% partnerów Google z danego kraju, a wpływ na dołączenie do niego ma zarówno skala działania, jak i jego jakość.

Odznaczenie Google Partners Premium jest jasnym sygnałem dla naszych Partnerów i Klientów, że współpracują z doświadczonym i jakościowym Partnerem, który w zakresie reklam Google Ads wesprze ich na najwyższym poziomie.

Nasi Specjaliści cały czas biorą udział w programach szkoleniowych i rozwojowych realizowanych przez Google, które efekty na swoich kontach odczuwają nasi Klienci. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że przez kolejny rok odznaka Partnera Premium widnieć będzie koło naszego logo!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!