Traffic Trends ze statusem Microsoft Advertising Partner!

Google Ads | 1 min czytania

Traffic Trends ze statusem Microsoft Advertising Partner!

Z nieskrywaną radością informujemy, że dołączyliśmy do Programu Partnerskiego Microsoft Advertising jako certyfikowany Partner reklamowy!

Na początku roku podjęliśmy współpracę z Microsoftem w celu wprowadzenia na polski rynek usług umożliwiających reklamę polskich firm m.in. w wyszukiwarce Bing. Dziś, system ten jest powszechnie otwarty i polskie podmioty mogą korzystać z reklam w takim samym wymiarze jak np. w Google Ads.

Wielu naszych Klientów, pomimo małej skali wyszukań, zdecydowało się na skorzystanie z Bing Ads i dołożyło kanał ten, jako kolejne źródło sprzedaży. Dzięki nim dołączyliśmy do Programu Partnerskiego Microsoft Advertising jako jedna z pierwszych polskich agencji!

Z41SP.png

Jest to dla nas o tyle wartościowe wyróżnienie, że partnerska odznaka Microsoftu dołącza do grona topowych w Polsce wyróżnień: Google Partner Premium, Meta Business Partner i Allegro Ads Partner+! Ten zbiór traktujemy jako potwierdzenie dobrej pracy jaką wykonujemy każdego dnia dla setek współpracujących z nami firm. Dziękujemy za zaufanie!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157