Bezpłatna konsultacja

Traffic Trends ze statusem Premier Google Partnera!

Kategoria: Firma

Ten miesiąc dla naszej agencji jest bardzo udany! Chcielibyśmy poinformować, że oficjalnie dołączyliśmy do nielicznego grona polskich agencji posiadających status Premier Google Partner!

Przyznanie tego statusu oznacza, że w oczach Google osiągnęliśmy poziom zasługujący na dodatkowe wsparcie i mocniejszą rekomendację przed klientami decydującymi się jaką agencję wybrać dla swojej kampanii. To, co dla nas jest najważniejsze, to fakt, że nie jest to jedynie wyścig "Kto wydaje więcej", ale i brane są pod uwagę statystyki dotyczące satysfakcji klientów, osiąganych efektów i wdrażania nowych rozwiązań. Dlatego liczymy, że wdrażane niebawem kolejne rozwiązanie reklamowe testować w pierwszej kolejności będą mogli również Klienci naszej agencji!

premier-google-partner-CMYK-search-mobile-disp-shop.jpg Premier Partnerem można stać się w ramach pięciu specjalizacji produktowych, co wymaga zarówno odpowiedniego poziomu certyfikacji pracowników danej agencji, jakości prac jak i osiąganego poziomu wydatków. Na dzień dzisiejszy Traffic Trends uzyskał cztery specjalizację dotyczące:

  • Reklamy w sieci wyszukiwania
  • Reklamy mobilnej
  • Reklamy w sieci reklamowej
  • Reklamy w Zakupach Google

Przyznanie tego statusu, to kolejny krok potwierdzający odpowiedni rozwój Działu Reklamy w naszej agencji. Mamy nadzieję, że nie ostatni. Was wszystkich zapraszamy oczywiście do przekonania się o jakości naszych prac i współpracy w zakresie kampanii reklamowych Google AdWords!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!