Traffic Trends ze statusem Premier Google Partnera!

Firma | 2 min czytania

Traffic Trends ze statusem Premier Google Partnera!

Ten miesiąc dla naszej agencji jest bardzo udany! Chcielibyśmy poinformować, że oficjalnie dołączyliśmy do nielicznego grona polskich agencji posiadających status Premier Google Partner!

Przyznanie tego statusu oznacza, że w oczach Google osiągnęliśmy poziom zasługujący na dodatkowe wsparcie i mocniejszą rekomendację przed klientami decydującymi się jaką agencję wybrać dla swojej kampanii. To, co dla nas jest najważniejsze, to fakt, że nie jest to jedynie wyścig "Kto wydaje więcej", ale i brane są pod uwagę statystyki dotyczące satysfakcji klientów, osiąganych efektów i wdrażania nowych rozwiązań. Dlatego liczymy, że wdrażane niebawem kolejne rozwiązanie reklamowe testować w pierwszej kolejności będą mogli również Klienci naszej agencji!

premier-google-partner-CMYK-search-mobile-disp-shop.jpg Premier Partnerem można stać się w ramach pięciu specjalizacji produktowych, co wymaga zarówno odpowiedniego poziomu certyfikacji pracowników danej agencji, jakości prac jak i osiąganego poziomu wydatków. Na dzień dzisiejszy Traffic Trends uzyskał cztery specjalizację dotyczące:

  • Reklamy w sieci wyszukiwania
  • Reklamy mobilnej
  • Reklamy w sieci reklamowej
  • Reklamy w Zakupach Google

Przyznanie tego statusu, to kolejny krok potwierdzający odpowiedni rozwój Działu Reklamy w naszej agencji. Mamy nadzieję, że nie ostatni. Was wszystkich zapraszamy oczywiście do przekonania się o jakości naszych prac i współpracy w zakresie kampanii reklamowych Google AdWords!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157