Twitter wprowadza nowy format reklamy!

Inne | 2 min czytania

Twitter wprowadza nowy format reklamy!

Na pewno nikt nie jest zadowolony z tego w jakim tempie rozwija się w Polsce Twitter. Fani tego portalu społecznościowego liczyliby na pewno na rozwój szybszy, zwłaszcza że dynamicznie rozwija się już wachlarz form reklamowych. Dziś Twitter daje użytkownikom nową możliwość dotarcia do innych osób - reklamy First View!

First View to nowy format reklamowy, który będzie się ukazywał użytkownikom przez 24 godziny po zalogowaniu do aplikacji. Nowy format oparty jest na materiale wideo jako najbardziej odpowiednim dla odbiorcy, a wyświetlany będzie na górze timeline'u.

Twitter-First-View-GIF1.gif

Rzecznik Twittera zapowiedział, że początkowo reklamy First View będą funkcjonowały tylko w Stanach Zjednoczonych i tylko dla wybranych partnerów serwisu. Docelowo będą one dostępne globalnie i dla wszystkich. Nowy format reklamowy to reklamy segmentu premium.

Sytuacja przez to staje się nam bardzo dobrze znana. Zwykłe reklamy Twitterowe również dostępne były początkowo dla wybranych marek w USA, a następnie stały się formatami premium (ze względu na cenę, niestety nie ze względu na jakość). Mimo to, trzymamy rękę na pulsie nie wiedząc, w którą stronę finalnie rozwijać będzie się w Polsce ten portal. Czekajcie zatem na kolejne informacje od nas!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie Twitter, koniecznie to napraw! Nie masz pomysłu na komunikację? Nic trudnego! ?Napisz do nas. Pomożemy dobrać odpowiednią do Twojej branży strategię i wdrożymy ją w życie, a jak tylko First View dotrze do Polski, wypromujemy Twoje reklamy na Twitterze.

Chcesz z nami poćwierkać? Zapraszamy @TrafficTrendsPL

 

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157