Blog Traffic Trends
wakacje z traffic trends

„Wakacje z Traffic Trends” przeszły do historii

Kolejny element naszej edukacyjnej misji przeszedł do historii. Za nami 8 odcinków webinarowego cyklu pt. „Wakacje z Traffic Trends”. Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne przybywanie na nasze spotkania i aktywny udział.

W każdy wakacyjny wtorek kilkadziesiąt osób spotykało się w wirtualnych salach konferencyjnych, by posłuchać o różnych zagadnieniach związanych z marketingiem internetowym. Omawialiśmy dla Was kwestie związane z analityką cyfrową i sprzedażą B2B (Paweł Jóźwik), pozycjonowaniem i kampaniami reklamowymi (Piotr Urbaniak), a także social media (Jacek Basiński). Dziś możemy ogłosić spory sukces i naszą wielką satysfakcję!

traffic trends wakacje

W ośmiu spotkaniach udział wzięło ponad pół tysiąca osób! Przerosło to znacznie skalę jakiej się spodziewaliśmy, za co serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym. W zamian mamy dla Was niespodziankę – jeżeli nie mogliście obejrzeć któregoś z odcinków, lub chcielibyście wziąć w nim udział jeszcze raz – kliknijcie TUTAJ! Wiemy, że jakość nagrań nie jest najlepsza, ale zdecydowanie wystarczy by zrozumieć to, co mieliśmy Wam do przekazania.

My natomiast obiecujemy, że nie były to nasze ostatnie webinary, także bądźcie czujni i obserwujcie nas uważnie (możecie nas obserwować np. na naszym Facebookowym profilu)!

Piotr Urbaniak

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w Traffic Trends. Od początku istnienia agencji odpowiedzialny za planowanie działań reklamowych dla Klientów i ich bieżącą analizę, a także za obsługę wielu kluczowych Klientów. Dodatkowo i z zamiłowania trener marketingu internetowego.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy