Blog Traffic Trends
wakacje z traffic trends

Wakacje z Traffic Trends to czas… webinarów!

Z ubolewaniem wspominamy czasy, gdy lipiec i sierpień był dla nas błogim, pozbawionym nauki czasem relaksu… Refleksja ta spowodowała, że postanowiliśmy w tym roku obrócić proporcje i z dwóch wakacyjnych miesięcy uczynić czas wytężonej nauki – poznajcie projekt Wakacje z Traffic Trends!

W ramach projektu możecie liczyć na trzy, niezależne od siebie akcje edukacyjne powiązane z naszą Agencją. Pierwsze dwie nawiązywać będą do majowego Traffic Day – oddamy w Wasze ręce pełny zapis dwóch wykładów oraz częściowy zapis trzech warsztatów, jakie odbyły się 20 maja w Poznaniu. Materiały te pozwolą Wam zaplanować strategię marketingową, uzmysłowić sobie, że dla każdego jest miejsce w mediach społecznościowych, a także „sprzedadzą” Wam kilka ciekawych pomysłów dotyczących kampanii reklamowych oraz analityki cyfrowej.

 

Trzecim, głównym i premierowym punktem projektu będzie 8-odcinkowy cykl webinarów! W każdy wtorek lipca i sierpnia, punktualnie o 12:00, spotykać będziemy się w wirtualnej sali szkoleniowej, by omówić z Wami i dla Was kilka najważniejszych tematów marketingowych. Mamy nadzieję, że wykorzystacie mniejszy ruch i sprzedaż w okresie lipca oraz sierpnia i przeznaczycie swój czas na zdobywanie niezbędnej wiedzy.

 

wakacje z traffic trends

 

Cały cykl webinarów poruszać będzie tematy związane z kampaniami reklamowymi, pozycjonowaniem, mediami społecznościowymi oraz analityką cyfrową. Poza częścią wykładową i przygotowaną prezentacją każdy z Was będzie miał możliwość zadania pytania prowadzącym, którymi będą doskonale znani Wam Paweł Jóźwik, Piotr Urbaniak i Jacek Basiński.

Rezerwujcie sobie wolne na wakacyjne wtorki i widzimy w kolejne z nich się o godzinie 12:00. Już dziś możecie zapisać się na interesujące Was webinary – poniżej znajdziecie pełną listę i po ekspresowej rejestracji możecie szykować się na spotkanie z naszymi ekspertami!

 

webinary

 

Klikajcie i rejestrujcie się na powyższe webinary dokładnie tu.

Do zobaczenia w naszej wirtualnej sali szkoleniowej! 🙂

Jacek Basiński

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy