Bezpłatna konsultacja

Webinar Traffic Trends dla Sprzedawców Allegro - 9 wskazówek, które pozwolą stworzyć turbo skuteczne reklamy na Allegro

Kategoria: Google Ads

Z dumą informujemy, że dzięki zaproszeniu ze strony Allegro, mieliśmy przyjemność przeprowadzić specjalny webinar dla użytkowników Allegro Ads. To duże wyróżnienie, ponieważ zaproszenie do współpracy było wynikiem docenienia skali i jakości naszych prac, w ramach działań reklamowych na platformie. Miło nam również ogłosić, że jesteśmy pierwszą agencją, która miała okazję prowadzić tego typu webinar dla setek sprzedawców na Allegro. W trakcie wystąpienia przedstawiliśmy 9 wskazówek, pozwalających stworzyć turbo skuteczne reklamy na Allegro.

Sprzedawcy poznali kilka cennych rad, które z pewnością pozwolą zadbać o skuteczność działań przede wszystkim przed okresem świątecznym. Co dokładnie kryje się pod tymi hasłami? Podczas wydarzenia zwróciliśmy uwagę na to, co zmienić w ofertach, aby przyciągały więcej kupujących. Dodatkowo przekazaliśmy kilka tipów dotyczących optymalizacji podczas codziennych działań w ramach Allegro Ads.

. Odpowiedzieliśmy także, jak wyciągać wnioski ze statystyk reklamowych i skutecznie wdrażać je w życie. W webinarze nie zabrakło także historii zeszłorocznych kampanii świątecznych - zostały one dokładnie przeanalizowane, ze wskazaniem, co wpłynęło na ich sukces.

Gdy tylko materiał pojawi się online, damy Wam znać!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!