Blog Traffic Trends
marketing w praktyce

„Zadbaj o inbound marketing” na łamach Marketingu w Praktyce

Co pewien czas mamy okazję zapraszać Was do lektury różnego rodzaju wydawnictw i magazynów stanowiących bardzo dobrą bazę wiedzy marketingowej. Dziś czynimy to po raz kolejny odsyłając wszystkich do najnowszego, wrześniowego wydania „Marketingu w Praktyce”.

marketing w praktyce

Numer ten poświęcony został w głównej mierze skuteczności reklamy, a na jego łamach swoją wiedzą dzielą się z Wami tacy autorzy jak Paweł Tkaczyk, Paweł Sala, czy Piotr Urbaniak reprezentujący Traffic Trends. I właśnie do artykułu Piotra odsyłamy Was przede wszystkim. Dzięki lekturze „Zadbaj o inbound marketing” dowiecie się jak wdrożyć strategię inbound marketingu w swojej działalności i strategii marketingowej, a także zobaczycie konkretne przykłady dobrze zaimplementowanej strategii.

Zachęcamy do kupna i lektury!

Piotr Urbaniak

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w Traffic Trends. Od początku istnienia agencji odpowiedzialny za planowanie działań reklamowych dla Klientów i ich bieżącą analizę, a także za obsługę wielu kluczowych Klientów. Dodatkowo i z zamiłowania trener marketingu internetowego.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy