Zostaliśmy Meta Business Partner!

Firma | 2 min czytania

Zostaliśmy Meta Business Partner!

Dokładnie od 10 marca 2021 roku możemy pochwalić się trzema najważniejszymi badge’ami marketingowymi w Polsce, jakie może zdobyć agencja chcąca koncentrować się na wynikach sprzedażowych swoich Klientów. Do statusu Partnera Premium Google oraz Partner+ Allegro dołączył status Meta Business Partner! Taki zestaw przypisać sobie może niewiele firm w Polsce!

Niespodziewanie zdobycie statusu Meta Business Partner było dla nas najtrudniejsze, co wynika ze specyfiki tego medium i naszych Klientów. Nadal wielu Klientów (często słusznie!) obawia się jakości ruchu generowanego przez system reklamowy Meta i nie chce inwestować tam takich kwot jak np. w Google czy na Allegro. Jest to często zrozumiałe, bo nie zawsze wyniki sprzedażowe kampanii są tak atrakcyjne jak w kampaniach produktowych Google czy ofertach sponsorowanych Allegro, a Meta w programie certyfikacji postawił dość wysokie wytyczne wydatków liczone w setkach tysięcy dolarów.

MMEV2.png

Najważniejsze jednak, że udało nam się wszystkie kryteria - ilościowe i jakościowe - spełnić i dołożyliśmy do kolekcji marketingowych odznak kolejną, nie mniej ważną!

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy zaufali nam na tym polu wcześniej, a tych, którzy czekali na odpowiednią referencję zapraszamy do pilnego kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się z licznymi case studies Meta dla e-commerce, które prezentujemy regularnie na naszej stronie w tym miejscu.

Chcesz ulepszyć swoje kampanie Meta?

Zgłoś się do nas!

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157