Zostaliśmy nominowani do Google Awards!

Firma | 2 min czytania

Zostaliśmy nominowani do Google Awards!

W każdym roku Google wybiera najlepiej prowadzone kampanie reklamowe w kilku kategoriach przyznając nagrodę Google Premier Partners Awards. Bardzo miło jest nam poinformować, że uzyskaliśmy nominację do tegorocznej nagrody w najważniejszej dla nas i dla e-commerce kategorii „Shopping Excellence”!

Shopping Excellence jest kategorią dotyczącą kampanii produktowych prowadzonych dla sklepów internetowych. Niezależne jury wybrało kandydatów z całego regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), którzy zmierzą się na w finałowym boju o tę prestiżową nagrodę. Niesamowitym wyróżnieniem jest już sama nominacja – potwierdza ona jakość wykonywanej dla naszych Klientów pracy i umieszcza nas w gronie 25 najlepszych agencji z całego regionu!

Przygotowany przez nas case study pokazał, że mimo wprowadzenia inteligentnych kampanii, nadal olbrzymim wsparciem na drodze do zwiększania przychodów jest regularna analiza, prawidłowe wyciąganie wniosków i „ręczne” reagowanie na wszelkie problemy i wyzwania, które pojawiają się w trakcie prowadzenia kampanii. Historia, którą przedstawiliśmy dotyczyła trudnej branży suplementów i opowiadała o Kliencie działającym ze swoim projektem na całym świecie, co jest dla nas potwierdzeniem kompetencji działania nie tylko na doskonale znanym nam rynku krajowym!

Zwycięzców w każdej kategorii poznamy już 1 października! Trzymajcie kciuki :)

Chcesz przekonać się o jakości tworzonych przez nas kampanii?

Napisz do nas!

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157