Blog Traffic Trends
ekomers dla trafiic trends

Zostaliśmy nominowani w konkursie Ekomersy!

W dniu dzisiejszym Fundacja Polak 2.0, organizator Targów eHandlu oraz gali Ekomersów, ogłosiła nominacje w dziewięciu kategoriach konkursowych tegorocznej edycji Ekomersy 2014! Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy docenieni przez kapitułę i nominowani w kategorii „Najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe i integracyjne”.

Wraz z nami do walki o nagrodę w tej kategorii stanęło 11 innych marek zajmujących się różnego rodzaju projektami wdrożeniowymi. Wśród nich są m.in. firmy trudniące się wdrożeniami Magento, czy innych, autorskich oprogramowań e-commerce. Mimo to mamy nadzieję, że dzięki Waszym głosom uda nam się przejść do kolejnego etapu, w którym to eksperci z branży zadecydują o tym, kto najbardziej zasłużył na tegoroczną nagrodę.

Głosować można tutaj: http://ekomersy.pl/kategoria-agencja

Gala wręczenia nagród odbędzie się tego samego dnia, co VII Targi eHandlu. Tradycyjnie już nie może podczas tejże imprezy zabraknąć naszego stoiska, także niezależenie od dalszych nominacji w Warszawie się pojawimy mając nadzieję, że wyjedziemy bogatsi o wspominaną już nagrodę. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom, partnerom oraz fanom Traffic Trends za oddane głosy!

Piotr Urbaniak

Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w Traffic Trends. Od początku istnienia agencji odpowiedzialny za planowanie działań reklamowych dla Klientów i ich bieżącą analizę, a także za obsługę wielu kluczowych Klientów. Dodatkowo i z zamiłowania trener marketingu internetowego.

ZROBIMY COŚ RAZEM?


Napisz do nas, a przedstawimy szczegóły współpracy