Bezpłatna konsultacja

Zostaliśmy nominowani w konkursie Ekomersy!

Kategoria: Firma

W dniu dzisiejszym Fundacja Polak 2.0, organizator Targów eHandlu oraz gali Ekomersów, ogłosiła nominacje w dziewięciu kategoriach konkursowych tegorocznej edycji Ekomersy 2014! Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy docenieni przez kapitułę i nominowani w kategorii "Najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe i integracyjne".

Wraz z nami do walki o nagrodę w tej kategorii stanęło 11 innych marek zajmujących się różnego rodzaju projektami wdrożeniowymi. Wśród nich są m.in. firmy trudniące się wdrożeniami Magento, czy innych, autorskich oprogramowań e-commerce. Mimo to mamy nadzieję, że dzięki Waszym głosom uda nam się przejść do kolejnego etapu, w którym to eksperci z branży zadecydują o tym, kto najbardziej zasłużył na tegoroczną nagrodę.

Głosować można tutaj: http://ekomersy.pl/kategoria-agencja

Gala wręczenia nagród odbędzie się tego samego dnia, co VII Targi eHandlu. Tradycyjnie już nie może podczas tejże imprezy zabraknąć naszego stoiska, także niezależenie od dalszych nominacji w Warszawie się pojawimy mając nadzieję, że wyjedziemy bogatsi o wspominaną już nagrodę. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom, partnerom oraz fanom Traffic Trends za oddane głosy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!