Mobile Menu

Case
studies

Sprawdź nasze realizacje

Przygotowaliśmy kilkanaście przykładowych historii sukcesu w pracy dla naszych klientów. Znajdziesz tu case study z dziedziny, seo, sem i social media.

Wielokrotnie w naszych codziennych kontaktach z przyszłymi Klientami słyszymy pytanie o sens inwestowania w pozycjonowanie. Wynika to z coraz częstszych teorii, że „wbić” się w konkurencyjne branże jest bardzo trudno i może to być inwestycja z bardzo niskim zwrotem. I czasem jest to prawda. Kiedy? Gdy po stronie Klienta zabraknie zaufania i chęci współpracy.

czytaj dalej

Obsługa marki z zaangażowaną społecznością z jednej strony pozwala uwolnić pełen potencjał marketingu w social media, a z drugiej jest codziennym wyzwaniem z racji masy notowanych reakcji. Praca nad społecznościowymi kanałami sklepu Wassyl.pl pozwoliła nam w pełni odkryć obie strony tego medalu! Nie jest to typowa historia pokazująca przepaść pomiędzy stanem przed oraz po naszych działaniach..

czytaj dalej

Codziennie w całej Polsce odbywa się wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Często w jednym mieście wydarzenia nakładają się na siebie angażując tę samą grupę docelową, o którą trzeba zawalczyć. Powoli swoją rolę przestają spełniać masowo rozklejane w miastach plakaty i sięgnąć w procesie promocji musimy do internetu!

czytaj dalej

techniczna optymalizacja

Zważywszy na dotychczasowe rozległe formy promocji oraz rozpoznawalność w branży, nasze działania dla serwisu Bilety24.pl musiały być czymś, co przykuje uwagę właściciela i nie będzie tylko kolejnym wykresem z podsumowaniem kampanii promocyjnej. Z taką renomą i świadomością zbudowaną wśród klientów poprzez reklamy, billboardy, partnerstwo różnych wydarzeń i wiele innych, wydawać by się mogło, że ów serwis nie potrzebuje dodatkowo pozycjonowania.

czytaj dalej

za kulisami pracy seo

Case Study jednego z liderów w branży streetwearu – Bludshop. Podsumowanie 8 miesięcy działań Traffic Trends dla marki na Facebooku oraz wyników, które przyniosły one dla sklepu.

Zobacz, jak zmiany w komunikacji, doborze treści oraz strategii reklamowej pozwoliły uczynić z fan page’a Bludshopu rzeczywisty kanał obsługi klienta i przynoszący znakomite wyniki kanał sprzedaży!

zobacz więcej

o problemach

Case study globalnej akcji konkursowej marki Lycra®, której polską edycję realizowaliśmy dla marki Gatta. Podsumowanie ponad miesięcznych działań związanych z konkursem, ukazanie strategii komunikacji oraz promocji, a także płynących z nich skutków dla profilu Gatta na Facebooku.

Zobacz, jak synergia wielu kanałów reklamowych oraz nieszablonowa komunikacja pozwoliły Polsce zdobyć zdecydowaną przewagę w liczbie zgłoszeń i zasięgu akcji nad innymi europejskimi krajami.

zobacz więcej

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych