Działamy nie tylko na jednym froncie!

promocja na facebooku

Promocja na Facebooku

Własne miejsce na rynku to cel dla wielu marek i firm, które szukają stałego źródła dochodu. Często decydując się na prowadzenie biznesu w niszy, właściciele firm nie zdają sobie sprawy, że wysokiej jakości produkty to nie wszystko. W dzisiejszych czasach bez odpowiedniego doboru kanałów sprzedażowych, zasięgowych i relacyjnych oraz ich właściwego uzupełniania się — ciężko mówić o skutecznych działaniach.

W Traffic Trends nie boimy się wyzwań! Wśród ponad 40 fan page’y, które obecnie obsługujemy, można znaleźć profile o bardzo nietypowej tematyce. Przykładów nie musicie szukać daleko, ponieważ dziś opowiemy Wam co nieco o naszych działaniach dla dwóch nietypowych klientów, czyli: sklepu Sortmund sprzedającego asortyment dla służb mundurowych oraz sklepu Punta z profesjonalnymi narzędziami do obróbki drewna.

Niszowe treści na drodze do popularności

Żaden fan page nie zdobędzie odpowiednich wyników bez treści, które zainteresują grupę docelową. Naszym codziennym zadaniem w dziale Social Media, jest właśnie ciągłe poszukiwanie nowych źródeł i dokształcanie się w tematyce, wokół której obraca się Twoja działalność.

W działaniach na Facebooku zawsze stosujemy płatną promocję skupioną na konkretnej grupie. Dzięki temu publikowane materiały mają szansę stać się popularne w grupie odbiorców, którzy mogą stać się Twoimi klientami. W ten sposób pokazujesz obecnym i przyszłym klientom, że znasz się na rzeczy i w przyszłości polecając im konkretny produkt – nie próbujesz ich oszukać.

skuteczna promocja na facebooku

"Gdy jesteś w Rzymie - zachowuj się jak Rzymianin"

Powierzając nam tak ważny aspekt, jakim jest komunikacja, nasi klienci często mają obawy, iż nie będziemy w stanie zrozumieć zasad panujących w branży, nietypowych nazw czy problemów, z którymi odbiorcy mogą pojawić się na fan page’u. W końcu popełnienie swoistego faux-pas może być wizerunkowym gwoździem do trumny dla marki kształtującej się na profesjonalistę w niszowej branży. W Traffic Trends staramy się maksymalnie zagłębić w temat na podstawie dostępnych dla nas źródeł, zrozumieć zasady działania danej branży i wykorzystać je w komunikacji, aby zapewnić maksymalnie prawdziwy i spójny wizerunek.

skuteczna promocja na facebooku

Dopasowane treści

Ważne są dla nas wszelkie materiały od klienta, które mogą nas wprowadzić w świat jego sklepu, a ponadto szukamy również źródeł na własną rękę. Dla najbardziej niepewnych klientów oferujemy oczywiście opcję sprawdzania przed publikacją wszystkich wpisów, a z czasem przejście na samodzielne przez nas publikowanie.

Ważne dla Twoich klientów święta i okazje

W Traffic Trends uważamy, że dużą rolę dla nietypowych marek powinny odgrywać święta, ważne daty i okazje. Śledzimy je na bieżąco i włączmy je do komunikacji. Takie działania mają nie tylko pozytywny wpływ na odbiór marki przez klientów, ale są również idealną okazją do nienachalnej sprzedaży! Rozpoczynając z nami współpracę możesz mieć pewność, że nie przepuścimy żadnej, potencjalnie ważnej daty.

skuteczna promocja na facebooku

Systematyczny, spójny i realny - idealny harmonogram publikacji

Przygotowanie idealnego harmonogramu to podstawa jeszcze przed rozpoczęciem działań, takich jak optymalizacja profilu społecznościowego, czyli m.in. ujednolicenie kanału social media. Znalezienie tematów, które będą sprawdzać się w komunikacji niszowej marki czasami bywa nie lada wyzwaniem. Dotarcie do nich jest dla nas zaledwie początkiem, a pracą właściwą dostosowanie go do zachowań i preferencji odbiorców.

Harmonogram jest bardzo ważny ze względu na spójność wizerunkową i swego rodzaju zaszczepienie w odbiorcach wiedzy o tym, czego mogą spodziewać się danego dnia na profilu i tym samym zachęcenie ich do odwiedzania go samodzielnie — nie tylko po zobaczeniu reklamy.

harmonogram publikacji na facebooku

Twój sklep na radarze

Kanały każdej, w tym i Twojej, marki dzielą się na kilka grup, a wypracowanie sukcesu to efekt poświęcenia odpowiedniej dozy uwagi każdemu z nich, nie inaczej jest w przypadku marek niszowych. Prowadzenie fan page’a sklepu na Facebooku to pewność dla Ciebie, że na ścieżce zakupowej klienta, możesz mu zapewnić informacje i obsługę w aż 75% przypadków, kiedy wchodzi w interakcje z Twoją marką. Dlaczego jest to tak ważne?

promocja sklepu na facebooku

Siła wpływu promocji na Facebooku

25% – Dajesz możliwość odkrycia Twojego sklepu przez nowych klientów! Działania Twoje oraz aktualnie obserwujących profil klientów wpływają na zasięg. Im większy zasięg, tym więcej osób zobaczy opublikowaną przez Ciebie treść.

25% – Tworzysz miejsce, które udowadnia Twoją autentyczność. Uzupełnione, aktualne informacje o Twoim sklepie i posty dotyczące teraźniejszych działań, to idealna forma, dzięki której fan page staje się głębokim kanałem marki. Klienci zapamiętują Cię lepiej.

25% – Kreujesz teren dla klientów do Tworzenia relacji z marką. Recenzje, komentarze klientów pod postami typowo produktowymi i rozmowy na temat oferowanych przez Ciebie przedmiotów zawsze są angażujące i można je wręcz nazwać publiczną obsługą klienta.

Co z pozostałymi 25%? Za nie odpowiada wyłącznie Twój sklep, na którego obsługę zyskujesz więcej czasu, ponieważ to my w Traffic Trends zajmujemy się pozostałymi miejscami, w których znajduje się Twoja marka.

promocja sklepu na facebooku

Sklep na Facebooku - jaki jest jego ostateczny cel?

Facebook to miejsce, w którym zdobywasz zasięg, utrzymujesz i zawiązujesz nowe relacje z klientami. Sprzedaż również jest ważnym celem, ale w Social Media – drugoplanowym. Przekazując nam sprawowanie pieczy nad fan page’m Twojego sklepu, należy nastawić się nie tylko na zyski w ilości konwersji.

Obecność na Facebooku to w mniejszym stopniu realne dochody, a w większym świadomość klientów o marce. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że przyzwyczajenia i sposób, w jaki e-commerce rozwijał się i stale rozwija w Polsce, wytworzyło w polskich klientach ścieżkę zakupową, w której Facebook jest ważnym przystankiem, ale niekoniecznie miejscem, w którym kupują. Koordynacja działań SEO, Social Media oraz kampanii AdWord jest kluczowa, a to wszystko zapewnimy Twojemu sklepowi w Traffic Trends.

sklep na facebooku

Podsumowanie

Zbierając wszystko do jednego miejsca, stanowczo mogę wydać werdykt — promocja na Facebooku niszowych marek i sklepów ma sens. Dzięki możliwościom dotarcia do specyficznych odbiorców pieniądze przeznaczone na reklamowanie się w social media nie są przeznaczane na marne. Ważną sprawą jest współpraca pomiędzy klientem, a agencją i stała komunikacja, bez których nawet największe marki nie byłyby tym, czym są dziś. .

Mamy nadzieję, że nasza wiedza i doświadczenie, zdobyte podczas prowadzenia wielu profili, rozwieje wszystkie ewentualne wątpliwości, a swój biznes śmiało i ochoczo przekażesz pod opiekę Traffic Trends!

promocja na facebooku

Szukasz wsparcia w obszarze social media? Napisz do nas!

Zamów bezpłatną wycenę!

Rekomendacje

Z firmą Traffic Trends współpracujemy w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej naszego sklepu internetowego UlubionaBielizna.pl.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, komunikacji i świadczonych usług. Polecamy firmę Traffic Trends jako rzetelnego, uczciwego i doświadczonego partnera w zakresie pozycjonowania stron, obsługi social media oraz innych usług marketingowych.

Małgorzata Gromadowska

Traffic Trends podchodzi do swojej pracy z wielką dbałością.

Dostaliśmy wiele wytycznych SEO odnośnie naszego sklepu, obserwujemy także, że firma prowadzi szerokie akcje odnośnie SEM, a wszystko to przekłada się na stały wzrost odsłon naszego sklepu.

Jakub Peter - MamaPlus.pl

Celem podjęcia współpracy z Traffic Trends było odświeżenie charakteru profilu firmy na Facebooku i cel ten został osiągnięty!

W związku z tym zdecydowanie polecam tę firme jako partnera, który dba o interes klienta.

dr Janusz Kozłowski - InterVista Sp. z o.o.

Współpraca z Traffic Trends opiera się na bardzo ważnych dla mnie elementach.

Konkretny i prosty sposób komunikacji oraz szybkie i efektywne działanie. W całym natłoku obowiązków czasami nasze wspólne działania trzeba ograniczyć do minimum i to bardzo ważne, kiedy kontakt jest rzeczowy i sprawny.

Przemysław Szewczyk - Sport Team

Traffic Trends to rzetelna firma, która znacząco zwiększyła ruch na naszej stronie.

Zespół Traffic Trends jest zaangażowany i kompetentny. Szczerze polecamy współpracę z nimi.

Jakub Milewski - Frisco

Traffic Trends to firma godna zaufania, fachowo i rzetelnie wykonująca zlecone im prace.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą. Szczerze rekomendujemy sklepom internetowym współpracę z Traffic Trends.

Paweł Fornalski - IAI S.A.

Pozycjonowaniem i reklamą w google możesz zająć się sam, tylko po co?

Zleć to profesjonalistom, a swoje siły poświęć na to, na czym się znasz najlepiej - w naszym przypadku na sprzedaży. Dzięki Traffic Trends jesteśmy w czołówce na kluczowe dla nas frazy, zaś reklama w Google w końcu przynosi zysk. Polecamy z czystym sumieniem!

Michał Bola - DomowyStomatolog.pl

Z największą przyjemnością mogę polecić usługi firmy Traffic Trends.

Zatrudnieni tam wykwalifikowani specjaliści fachowo pozycjonowali prowadzony przez moją firmę sklep internetowy oraz administrowali kampanię adWords. Mogłem liczyć również na kompleksowe doradztwo.

Marcin Bator - Bator Retail

Firmę Traffic Trends charakteryzuje profesjonalizm, doskonały kontakt z Klientem oraz wysoka skuteczność realizowanych kampanii.

Rzetelne podejście do Klienta oraz troska o realizację ich celów powodują, iż współpraca z Traffic Trends jest zorientowana strategicznie i długoterminowo. Zdecydowanie polecam wszystkim potencjalnym Klientom!

Paweł Tomkiewicz - Skorzana.com, ButyRaj.pl

Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych przez Traffic Trends usług.

Dzięki pozycjonowaniu jesteśmy bardziej widoczni dla potencjalnych klientów, co oczywiście przekłada się na liczbę zamówień. Indywidualne podejście do klienta, fachowa pomoc i obsługa to cechy wyróżniające Traffic Trends na tle konkurencji.

Marek Zegadło - StółPlusKrzesła.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów oraz zaangażowania w pozycjonowanie naszego sklepu.

Współpraca jest nie tylko satysfakcjonująca, ale w pełni przejrzysta – żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a bezproblemowy i szybki kontakt ułatwia wdrażanie nowych pomysłów. Efekty współpracy są zgodne z naszymi oczekiwaniami i bez wątpliwości możemy polecić ją innym.

Katarzyna Zbrojkiewicz - DanHen

Początkowo obawiałam się powierzyć fan page agencji, jednak ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę!

Traffic Trends z łatwością odnalazł się w niszowej tematyce mojego sklepu i profesjonalnie zajął się kompleksową komunikacją i moderacją treści na sklepowym profilu na Facebooku. Jeśli nie masz czasu na prowadzenie firmowego fan pagea, nie wahaj się i zleć to specjalistom.

Magdalena Liberda - FrancuskaWeranda.pl

Traffic Trends to bardzo rzetelna firma, która zdecydowanie stawia na zadowolenie swoich klientów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy i zaangażowania, jakie wkładają w swoją pracę.

Michał Rak - Konesso.pl

Traffic Trends to solidna firma, która znacznie poprawiła jakość odwiedzin mojego sklepu oraz zwiększyła konwersję.

Kontakt z firmą jest wyśmienity. Dominującą cechą Traffic Trends jest wysoka dbałość o szczegóły. Polecam!

Adam Lizuraj - Obuwie-Lizuraj.pl

Współpraca z firmą Traffic Trends zaowocowała wzrostem sprzedaży naszych produktów.

Kreatywne rozwiązania, starannie dobrane narzędzia reklamowe oraz indywidualne podejście sprawiło, że jesteśmy obecnie wiodącym sklepem z militariami w Polsce. Efektywne pozycjonowanie to też rezultat jasnej i rzeczowej komunikacji. Serdecznie dziękujemy za profesjonalna obsługę na najwyższym poziomie.

Tomasz Grzybowski - Milworld.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Traffic Trends.

Dzięki TT zwiększyła się nam znacząco sprzedaż na stronie. Polecamy tą firmę jako rzetelnego partnera, który dba o interesy swojego klienta.

Małgorzata Budzyńska - Partybudziki.pl

Od samego początku naszej współpracy z Traffic Trends jesteśmy zadowoleni ze świadczonych nam usług.

Firma wykazuje się rzetelnością i kompetencją w swojej branży, a co najważniejsze, rezultaty widać nie tylko w statystykach, ale również w faktycznej sprzedaży. Serdecznie polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz liczą na długoletnie i owocne partnerstwo.

Tomasz Morawski - Buff

Profesjonaliści pod każdym względem.

Rzetelna obsługa klienta, ogromne zaangażowanie i bardzo szeroka oferta. Przez pierwsze miesiące naszej współpracy odczuliśmy ogromny wzrost zainteresowania naszą firmą. Szczerze polecamy!

Dawid Wolniak - Audiotop

Współpracujemy z firmą Traffic Trends już od ponad dwóch lat.

W naszych kontaktach szczególnie cenimy sprawną komunikacje i rzetelne podejście do powierzonych zadań. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej ​i​ godnej zaufania agencji zajmującej się pozycjonowaniem polecamy Traf​fic​ Trends.

​Marek Herbert - Grupa Dezigno

Z firmą Traffic Trends współpracujemy od początku 2012 roku.

Szczerze polecamy współpracę w zakresie pozycjonowania. Wysoki poziom przygotowania merytorycznego, szybkie reakcje na zmiany wprowadzane przez Googlea, a także błyskawiczny i pomocny kontakt to rzeczy, które gwarantują nam udaną współpracę.

Dorota Majcher - Vubu.pl

Z firmą Traffic Trends współpracujemy od 2013 roku.

Jest to godny polecenia partner, doskonale zorientowany w specyficznym rynku usług pozycjonowania. Dzięki nim trafiamy do większej liczby potencjalnych odbiorców naszych usług.

Jakub Bandosz - Majorbroker.pl

Doświadczeń z reklamą w internecie mamy wiele

ale na pewno profesjonalne podejście do prowadzonych działań, to cecha, która na plus wyróżnia zespół Traffic Trends!

Andrzej Wasilewski - Riff

Chcę szczerze polecić usługi firmy Trafic Trends, nie tylko w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych

ale również prowadzenia kampanii Adwords oraz wsparcia w obszarze copywritingu. Współpraca zaowocowała znaczną poprawą realizacji celów biznesowych sklepu internetowego eLadex, jak również pozwoliła przekonać Zarząd do zwiększenia inwestycji w kanał sprzedaży on-line.

Szymon Mydlarz - eLadex.pl

Firma Traffic Trends jest firmą godną polecenia.

Powierzone zadania wykonuje sumiennie, należycie i doskonale rozumie nasze potrzeby. Równie dobrze rozumie rynek i pomaga wcielać w życie nasze nowe pomysły.

Paweł Puszczyński - BBHome

Traffic Trends to najlepszy wybór, jakiego mogłem dokonać.

Podchodzą do pracy rzetelnie i są skuteczni w tym, co robią. Współpraca przebiega bardzo miło i bezproblemowo. Z czystym sumieniem mogę polecić innym!

Mirosław Mizioł - Oct-opus.net

Mój sklep oferuje bardzo niszowy produkt, który poszukiwany jest przez niewielką grupę odbiorców.

Nikt nie potrafił mi pomóc, tak, aby można było skutecznie i za rozsądną cenę pozycjonować sklep.
Wszystko się zmieniło, gdy poznałem ludzi z Traffic Trends. Dostrzegli i zrozumieli specyfikę mojego biznesu. Kreatywnie i co najważniejsze skutecznie rozwiązali mój problem.

Dominik Sewina - BMC

Wzorowa współpraca na każdym etapie

znakomita skuteczność w pozycjonowaniu frazy, z którą poprzednicy nie mogli sobie poradzić, wzrost pozycji strony w Google, uzyskane efekty w pełni zgodne z zapewnieniem Usługodawcy - z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Traffic Trends!

Artur Sadowski - mcklein.pl

Współpraca z firmą Traffic Trends prowadzona od 2013 roku

ma za zadanie jak najszersze wypromowanie oferty firmy w mediach internetowych. Wybierając firmę Traffic Trends na partnera biznesowego w pełni zaufałem doświadczeniu i kompetencji.

Andrzej Pozorski - Pozorski Trade

Polecamy firmę Traffic Trends!

Są specjalistami z branży SEO i współpraca z nimi przebiega bez zarzutów. Dzięki działaniom Traffic Trends nasze sklepy internetowe zajmują czołowe pozycje w wyszukiwarkach.

Andrzej Król - TopRacingShop.pl

Najwyższa jakość obsługi, doskonałe podejście do klienta oraz błyskawiczny kontakt

to właśnie te elementy sprawiły, że nasza współpraca trwa nieprzerwanie od kilku lat. Dzięki konkretnym rozwiązaniom, fachowej wiedzy oraz nowatorskim pomysłom Traffic Trends jest idealnym partnerem w e-biznesie.

Kacper Piątkowski - Agencja Reklamowa BrandyBrand

Współpraca z Traffic Trends okazała się świetną decyzją.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z bardzo szybkich efektów pozycjonowania. Olbrzymim plusem jest sympatyczna obsługa, która bezproblemowo rozwiązuje każdy napotkany problem i wdraża nasze pomysły.

Maciej Świętochowski - Eleganckimężczyzna.pl

W mojej branży liczy się pewność i zaufanie!

Ponieważ umiejętność dowodzenia to szybkość w podejmowaniu decyzji, lubię partnerów, na których w tej kwestii mogę polegać stuprocentowo!

Łukasz Wójciak - Brooklyn Band

Dość długo pracowali na nasze zaufanie

ale ostatecznie pokazali, że wiedzą, co robią. Traffic Trends to profesjonalny, godny zaufania partner w biznesie. Polecam!

Adrian Wojtkowiak - eFiltry.pl

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Traffic Trends.

Poziom obsługi od strony handlowej oraz technicznej jest bez zastrzeżeń i zawsze terminowy. Profesjonalizm oraz rzetelność kadry pracowniczej powalają ocenić Traffic Trends jako kompetentnego partnera biznesowego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do każdego zlecenia.

Elżbieta Dobieżyn - De-Tech.pl

Z przyjemnością rekomenduję traffictrends

które z dużą PR-ową sprawnością i lekkością formy obsługuje mój fanpage na facebooku. Jeśli, ktoś szuka kreatywnej i dynamicznej ekipy dbającej o wizerunek, to warto sprawdzić Traffic Trends!

Sylwia Majdan - sylwiamajdan.com

Traffic Trends to rzetelna firma, która od lat świadczy dla nas usługi z zakresu pozycjonowania sklepu internetowego.

Współpraca od samego początku układa się bez najmniejszych zastrzeżeń, na każde nasze zapytanie otrzymujemy rzeczową odpowiedź, wszystkie wymuszane przez Google i innych gigantów zmiany oraz poprawki są błyskawicznie nanoszone, a nasz sklep zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Maciej Dankowski - Milionczesci.pl

Traffic Trends wzorowo zajął się budowaniem naszej marki w mediach społecznościowych

idealnie wykorzystał bieżące wydarzenia w celu budowania marki w sieci oraz dobrze komunikował się z naszymi potencjalnymi klientami.

Artur Łuszczek

zobacz następną

Dołącz do grona zadowolonych klientów!