Bezpłatna konsultacja

Poprawienie pozycji za pomocą wyczyszczenia profilu linkowania

Kategoria: Pozycjonowanie

Branża: Usługi

Działa czy nie działa?

Wokół Disavow utworzyło się wiele legend i mitów, a cała społeczność SEO jest podzielona. Jedni twierdzą, że zgłaszanie niskiej jakości odnośników poprzez narzędzie do zrzekania się linków przynosi efekty. Inni są zwolennikami teorii, że algorytmy są same w stanie wykluczyć linki, których jakość pozostawia wiele do życzenia i których posiadanie nie przynosi korzyści w postaci lepszych pozycji.

Jakie jest nasze doświadczenie w tym zakresie? Sprawdziliśmy to na stronie jednego z naszych klientów.

Witryna w sieci działa od wielu lat i w jej profilu linkowania znajdowało się kilkaset linków, wśród których wiele było bardzo niskiej jakości. Z uwagi na fakt, że POZYSKIWANIE WARTOŚCIOWYCH LINKÓW NIE PRZYNOSIŁO ZAMIERZONYCH EFEKTÓW i fraza “Usługi księgowe Warszawa” pozostawała z dala od czołowych pozycji, POSTANOWILIŚMY ZMODYFIKOWAĆ PLAN DZIAŁANIA I SKORZYSTAĆ Z NARZĘDZIA DO ZRZEKANIA SIĘ LINKÓW.

Spam linki

W związku z tym stworzyliśmy listę ponad 150 spamerskich domen, które w żaden sposób nie były powiązane tematycznie z linkowaną stroną. Po czym zgłosiliśmy ją w narzędziu do zrzekania się linków. Na efekt tego działania trzeba było poczekać, jednak było warto….

RzlrY.png

Poprawa

Pozycje frazy znacząco się poprawiły, “wskakując” nawet do top20 wyników wyszukiwania. Co więcej, nie jest to chwilowy wynik – utrzymuje się on już od lutego, a w ostatnich dniach fraza bardzo mocno zbliżała się do top10, aż w końcu….

NxoyG.png

Efekty

Jak widać na powyższym przykładzie w tym wypadku narzędzie do zrzekania się linków zadziałało doskonale, efektem czego jest top10 wyników wyszukiwania.

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!