Mobile Menu

Content
marketing

Opowiedz swoją historię!

Marketing treści to nowa nazwa starej jak świat techniki sprzedaży i promocji Twoich produktów. Zasady się nie zmieniły, zmienił się tylko sposób serwowania treści.

Opowiedz swoją historię, pokaż swoje produkty i usługi w sposób, który trafi do odbiorcy. Pomóż swoim klientom rozwiązać problemy!

Kampanie content marketingowe przygotowujemy w oparciu o Twoje cele biznesowe. Wybieramy przekaz, który chcesz zakomunikować. Dobieramy formę prezentowania wiadomości, produktów, usług, a na koniec planujemy kanały komunikacji do odpowiedniej grupy docelowej.

Każdy etap procesu jest starannie opracowany zgodnie z naszym “sekretnym” przepisem. Głównym celem kampanii jest, po pierwsze, dotarcie z Twoim przekazem do zainteresowanych osób, a po drugie, stworzenie trwałej wartości w postaci materiałów, które zostają w internecie i generują korzyści długo po zamknięciu kampanii.

Publikujemy treści w obrębie Twoich stron www oraz poprzez publikacje na innych serwisach, które docierają do Twojej grupy docelowej. Wychodzimy wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci.

Napisz do nas, a pokażemy Ci nasz sekretny przepis.

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.


© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych