Mobile Menu

Content
marketing

Opowiedz swoją historię!

Content marketing, czyli marketing treści to nowa nazwa starej jak świat techniki sprzedaży i promocji Twoich produktów. Zasady się nie zmieniły, zmienił się tylko sposób serwowania treści.

Opowiedz swoją historię, pokaż swoje produkty i usługi w sposób, który trafi do odbiorcy. Pomóż swoim klientom rozwiązać problemy!

Kampanie content marketingowe przygotowujemy w oparciu o Twoje cele biznesowe. Wybieramy przekaz, który chcesz zakomunikować. Dobieramy formę prezentowania wiadomości, produktów, usług, a na koniec planujemy kanały komunikacji do odpowiedniej grupy docelowej.

Content Marketing dla produktów!

Sklep internetowy ma sprzedawać. A czym sprzedaje? Kartą produktu. Od tego, jak dobrze ją przygotujesz zależy, czy potencjalny klient skusi się na Twoją ofertę. Pamiętaj, że decyzja zakupowa w sklepie internetowym podejmowana jest na podstawie zdjęcia i opisu produktu. Mając doświadczenie w promowaniu sklepów internetowych wiemy, że content marketing w tym przypadku to jedno ze skuteczniejszych rozwiązań, aby Twoje produkty zachwyciły odbiorcę.

Content Marketing dla usług!

Treść jest potęgą - zarówno pod użytkownika, jak i samą wyszukiwarkę. Dobrze opisana usługa, ze szczyptą humoru lub według biznesowego przepisu, potrafi skutecznie zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z Twoich usług. Ty robisz swoją pracę z pasją, a my z równą pasją ją opiszemy oddając całe Twoje zaangażowanie, profesjonalizm i wysoką jakość Twojej oferty poprzez content marketing dla usług.

Content Marketing dla bloga!

Obecnie treści blogowe na stronie sklepu internetowego i stronie firmowej są pożądane, a nawet konieczne. Pokazuje to samo Google, a także Twoja konkurencja. Blog to już nie tylko miejsce, gdzie możesz zaprezentować najnowszą ofertę swojego asortymentu, ale miejsce, dzięki któremu pokażesz się klientom, jako prawdziwy ekspert w swojej branży. Content marketing na blogu to przede wszystkim poradniki.

Pokaż jak montować Twoje produkty, jak je nosić, z czym łączyć. Daj czytelnikowi przepis na wykorzystanie produktów z Twojego sklepu w sposób, o jakim nawet nie pomyślał. Przedstaw mu innowacyjne pomysły i inspiruj do działania! Odkryj przed klientem nowinki z Twojej branży i daj mu znać, że jesteś na czasie! W tym właśnie tkwi siła content marketingu.

Każdy etap procesu jest starannie opracowany zgodnie z naszym “sekretnym” przepisem. Głównym celem kampanii content marketingowej jest, po pierwsze, dotarcie z Twoim przekazem do zainteresowanych osób, a po drugie, stworzenie trwałej wartości w postaci materiałów, które zostają w Internecie i generują korzyści długo po zamknięciu kampanii.

Publikujemy treści w obrębie Twoich stron www oraz poprzez publikacje na innych serwisach, które docierają do Twojej grupy docelowej. Wychodzimy wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci.

Napisz do nas, a pokażemy Ci nasz sekretny przepis.

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych