Mobile Menu
E-mail marketing
Pozycjonowanie sklepu internetowego

E-mail marketing

Regularna wysyłka newsletterów to najlepszy sposób na cykliczną sprzedaż w obrębie własnej bazy Klientów. Nie możesz dłużej pomijać tego sposobu dotarcia do Klientów w swoich działaniach.

Wysyłka newsletterów

Każdy właściciel sklepu od pierwszego dnia działania buduje dla siebie bezcenną wartość – własną grupę mailową, którą może wykorzystywać w regularnych działaniach marketingowych. Niezależnie czy adresy w Twojej bazie równoznaczne są z adresami Klientów, czy zdobywasz ich za pomocą np. dystrybucji kodów rabatowych, uzyskujesz niesamowitą możliwość bezpośredniej komunikacji prosprzedażowej z dokładnie określoną grupą.

Akcje mailingowe kierowane do własnej bazy posiadają bardzo wysoki współczynnik skuteczności, który znacząco może wpłynąć na Twoje miesięczne przychody. Dlatego też oferujemy Ci pełne wsparcie w obrębie cyklicznej wysyłki newsletterów z wykorzystaniem dedykowanego narzędzia lidera w tym zakresie, firmy FreshMail.

W ramach wsparcia zadbamy o odpowiednią kreację Twoich maili, a także czytelny i atrakcyjny przekaz w nich zawarty. Po Twojej stronie zostać może jedynie wskazanie, co chcesz w danym tygodniu swoim Klientom przekazać i np. jakie produkty chcesz im polecić. Dodatkowo wesprzemy Cię w procesie wysyłki mailingu, a także przedstawimy raport dotyczący zarówno liczby otwarć i klikalności w maile, jak i osiągniętego wyniku sprzedażowego.

Jeśli chcesz już dziś zacząć wykorzystywać własną bazę w celu zwiększenia przychodów, koniecznie napisz do nas!

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych