Bezpłatna konsultacja

Empik Ads

Uruchom sprzedaż poprzez jeden z najmocniejszych polskich e-commerców we współpracy z doświadczonym teamem i unikalną technologią, którą dysponuje!

4,8

Ocena na bazie 134 opinii z Google

50+

Liczba doświadczonych specjalistów pracujących w TT

120+

Liczba softów wykorzystywanych w pracy dla Ciebie

Dlaczego warto?

EmpikPlace to dynamicznie rozwijający się marketplace, z którego korzysta coraz więcej Twoich klientów. Chcąc dotrzymać kroku dynamice rozwoju musisz skorzystać z Empik Ads, reklam dostępnych dla Sprzedawców. Dzięki nim możesz skutecznie promować wybrane produkty lub całą markę. 


Empik Ads to młody system reklamowy, który w obecnej fazie rozwoju nastawiony jest na rozwój Twojej sprzedaży i generowanie przychodów.

Wyświetlenia

Marka Sponosorowana

Produkt Sponsorowany

Empik Ads w Traffic Trends

Empik Ads to system skupiony na efektach sprzedażowych i ułatwiający dotarcie do potencjalnych klientów. Na ten moment nie ma tu miejsca na elementy graficzne lub reklamowe wideo. Koncentrujemy się na promocji konkretnych ofert dopasowanych do potrzeb i zachowania użytkowników. 

Specjalna oferta Empik Ads
Skorzystaj z bezpłatnego i niezobowiązującego testu!
Zamów kontakt
AdTech

Efektywność naszych działań opieramy nie tylko na zespole doświadczonych Specjalistek i Specjalistów Empik Ads, ale także na zaawansowanej technologii reklamowej wspierającej efektywność działań! W prowadzonych kampaniach wspiera nas oprogramowanie autorskie oraz komercyjne, a także rozwiązania oparte o AI. Współpracując z nami zyskujesz nie tylko opiekę nad kontem, ale także zaawansowany i nowoczesny ekosystem reklamowy!

W czym pomaga nam soft?
Teksty reklamowe
Powiadomienia o anomaliach
Zbiorcze raporty porównawcze
Harmonogram współpracy

ANALIZA

Pierwszym etapem naszych rozmów będzie analiza Twojego konta Empik Ads, która pozwoli nam uczciwie oszacować potencjał na poprawę wyników oraz wskaże Ci błędy, które będziemy naprawiać w pierwszym okresie działania.

UMOWA

Jeśli strategia będzie Ci odpowiadać - zawrzemy bezpieczną, elastyczną i bezterminową umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

ANALIZA

Kampanie będą podlegać ciągłej analizie danych efektywnościowych względem założonych celów. Będziemy do tego wykorzystywać autorskie oprogramowanie dostępne tylko dla Klientów Traffic Trends.

RAPORTOWANIE

Od początku uzyskasz dostęp do cyklicznych raportów kampanii Empik Ads oraz zachowasz dane bezpośrednio na koncie reklamowym.

STRATEGIA

Uzupełnieniem analizy będzie nasza autorska strategia wraz z rekomendacją budżetu, estymacją wyników i celami, które będziemy chcieli zrealizować dla Twojej firmy.

KONFIGURACJA

Na początku współpracy zadbamy o perfekcyjną konfigurację kampanii reklamowych.

OPTYMALIZACJA

Oczywiście nie każda strategia jest w 100% trafiona, dlatego w trakcie współpracy certyfikowani Specjaliści i Specjalistki Empik Ads będą dokonywać cyklicznych optymalizacji działań w celu podniesienia ich efektywności.

Dlaczego Traffic Trends?

Kampanie reklamowe Empik Ads dla e-commerce prowadzimy od końca 2023 roku, jako jedna z pierwszych agencji w Polsce!


Naszym Klientom gwarantujemy unikalne połączenie Specjalistów i Specjalistek z zaawansowanym wsparciem technologicznym!To właśnie kooperacja doświadczonego zespołu z nowoczesną technologią reklamową pozwoliła Traffic Trends stać się liderem rynku agencji performance marketingu dla e-commerce.

50+
osób w zespole
150+
softu wspierającego pracę
450+
otwartych projektów
4 mln+
budżetu miesięcznego
Nasze badge

Naszą siłą jest również umiejętność skutecznego działania w wielu systemach reklamowych i budowa lejka wykraczającego ponad pojedynczy system.

Nasze bogate doświadczenie i jakość działań potwierdza fakt, że jesteśmy:

  • Partnerem Premium Google

  • Business Partnerem Meta

  • Allegro Ads Partnerem+

  • Advertising Partnerem Microsoftu

  • Google CSS Partner

  • nominowani do Google Partner Awards EMEA

  • Education Champion Allegro Ads

FAQ
Jak ocenić skuteczność kampanii reklamowych?
W czym kampanie prowadzone przez Traffic Trends są lepsze od tych, które mogę poprowadzić samodzielnie?
Na czym polega optymalizacja kampanii?
Jak wygląda umowa?
Jaki jest minimalny budżet?
Czy mogę zmienić budżet w trakcie współpracy?

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!