Mobile Menu

REKLAMA PRODUKTOWA (GOOGLE ZAKUPY)

Format reklamowy dedykowany sklepom musi być zabójczo skuteczny!

Dzięki kampanii PLA dla sklepów internetowych sam decydujesz jakie produkty reklamujesz w wyszukiwarce pokazując ich zdjęcia i ceny.

Google poprzez swój system reklamowy dba o tych, którzy wydają w nim najwięcej, a do tej grupy bez wątpienia należą sklepy internetowe. Także jeśli gigant z Mountain View tworzy system reklamowy tylko dla sklepów, to wiedz, że jest to okazja, obok której nie możesz przejść obojętnie!

Już od kilku lat w Polsce dostępny jest format reklamowy dedykowany sklepom. Kampania produktowa, kampania PLA, Google Zakupy – wiele nazw, jeden format i to zabójczo skuteczny. Dzięki popularnym Google Zakupom zyskujesz możliwość zaprezentowania w wyszukiwarce Google dokładnie tych produktów, których w danym momencie szukają Twoi przyszli Klienci. Nie prezentujesz ich za pomocą reklamy tekstowej i słownych obietnic, lecz w sposób w pełni zautomatyzowany wyświetlasz zdjęcie produktu i jego cenę. Z doświadczenia potwierdzimy – kampania Google Zakupy, w wyszukiwarce nie ma sobie równych!

WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Organizacja tej kampanii reklamowej w ramach usługi Google Zakupy dla Twojego sklepu jest bardzo prosta. Integrujesz swoją ofertę z systemem Google'a, selekcjonujesz dokładnie te produkty, które chcesz w reklamie włączyć i czekasz na efekty. Teoretycznie możesz zareklamować cały swój asortyment, możesz też ograniczyć się nawet i do jednego produktu. Budżet? Stawka za jedno kliknięcie? Sam o wszystkim decydujesz i dbasz o to by być w pełni usatysfakcjonowany. Lub współpracujesz w tym zakresie z Traffic Trends, Partnerem Premium posiadającym odpowiednie certyfikaty do prowadzenia kampanii produktowej na najwyższym poziomie! Wtedy to ograniczasz się do selekcji asortymentu i czytania pozytywnych raportów! Skąd ta pewność? Mamy za sobą setki kampanii produktowych zakończonych sukcesem. Google Zakupy to system, którego nam przedstawiać nie trzeba. Wiemy co robimy.

Przejdźmy jednak do konkretu: na co możesz liczyć? Starannie stworzone kampanie produktowe są w stanie wygenerować w początkowej fazie kilkukrotny zwrot z wydatków reklamowych. Jednak z każdym kolejnym dniem i tygodniem, mając coraz więcej danych do optymalizacji kampanii produktowych, możesz liczyć na coraz lepsze efekty i zwiększanie opłacalności działań.

Wspomniana optymalizacja, to nie tylko zarządzanie wybranymi produktami, dodawanie tych dobrze rokujących i usuwanie tych, które mimo prognoz się nie sprawdziły. Za pomocą modyfikacji wprowadzanych na koncie, z którego prowadzona jest kampania produktowa Google Zakupy możesz obniżać koszt kliknięcia reklamowego, wykluczać słowa kluczowe, z których nie generujesz sprzedaży, a także poprawiać wyniki wprowadzając harmonogram wyświetlania reklam. Wiele możliwości i sporo obowiązków, które mogą dać Ci ponadprzeciętne zyski!

Z pełną odpowiedzialnością zachęcamy do współpracy w obszarze prowadzenia Google Zakupów dla Twojego sklepu. Wspomniane certyfikaty, doświadczenie budowane od pierwszego dnia dostępności tego formatu w Polsce, a także setki przeprowadzonych kampanii produktowych, pozwolą nam wykorzystać nasze doświadczenie w walce o jak największy zysk dla Twojego sklepu.

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Przebudowa kampanii Adwords, czyli jak poprawić zyski!

Jeden z naszych klientów, znany polski sklep internetowy z designerskimi meblami i dodatkami, chciał w pełni wykorzystać obecność w internecie. Kampanie AdWords, które były prowadzone od ponad 4 miesięcy nie przynosiły zadowalającego efektu. W konsekwencji koszty prowadzenia kampanii były wyższe niż przychód uzyskany z reklam.

Optymalizacja kampanii – prowadzona tak, jak dotychczas – nie doprowadziłaby z pewnością do poprawy wyników. Konieczna była kompleksowa przebudowa konta AdWords i zmiana kierunku dotychczasowych działań reklamowych.

zobacz więcej

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych