Mobile Menu

REKLAMA PRODUKTOWA (GOOGLE ZAKUPY)

Format reklamowy dedykowany sklepom musi być zabójczo skuteczny!

Dzięki kampanii PLA dla sklepów internetowych sam decydujesz jakie produkty reklamujesz w wyszukiwarce pokazując ich zdjęcia i ceny.

Google poprzez swój system reklamowy dba o tych, którzy wydają w nim najwięcej, a do tej grupy bez wątpienia należą sklepy internetowe. Także jeśli gigant z Mountain View tworzy system reklamowy tylko dla sklepów, to wiedz, że jest to okazja, obok której nie możesz przejść obojętnie!

Już od kilku lat w Polsce dostępny jest format reklamowy dedykowany sklepom. Kampania produktowa, kampania PLA, Google Zakupy – wiele nazw, jeden format i to zabójczo skuteczny. Dzięki popularnym Google Zakupom zyskujesz możliwość zaprezentowania w wyszukiwarce Google dokładnie tych produktów, których w danym momencie szukają Twoi przyszli Klienci. Nie prezentujesz ich za pomocą reklamy tekstowej i słownych obietnic, lecz w sposób w pełni zautomatyzowany wyświetlasz zdjęcie produktu i jego cenę. Z doświadczenia potwierdzimy – kampania Google Zakupy w wyszukiwarce nie ma sobie równych!

Wielkie możliwości

Organizacja tej kampanii reklamowej w ramach usługi Google Zakupy dla Twojego sklepu jest bardzo prosta. Integrujesz swoją ofertę z systemem Google'a, selekcjonujesz dokładnie te produkty, które chcesz w reklamie włączyć i czekasz na efekty. Teoretycznie możesz zareklamować cały swój asortyment, możesz też ograniczyć się nawet i do jednego produktu. Budżet? Stawka za jedno kliknięcie? Sam o wszystkim decydujesz i dbasz o to, by być w pełni usatysfakcjonowany. Lub współpracujesz w tym zakresie z Traffic Trends, Partnerem Premium posiadającym odpowiednie certyfikaty do prowadzenia kampanii produktowej na najwyższym poziomie! Wtedy to ograniczasz się do selekcji asortymentu i czytania pozytywnych raportów! Skąd ta pewność? Mamy za sobą setki kampanii produktowych zakończonych sukcesem. Google Zakupy to system, którego nam przedstawiać nie trzeba. Wiemy co robimy.

Rozkręcimy Twoją sprzedaż!

Przejdźmy jednak do konkretu: na co możesz liczyć? Starannie stworzone kampanie produktowe są w stanie wygenerować w początkowej fazie kilkukrotny zwrot z wydatków reklamowych. Jednak z każdym kolejnym dniem i tygodniem, mając coraz więcej danych do optymalizacji kampanii produktowych, możesz liczyć na coraz lepsze efekty i zwiększanie opłacalności działań.

Wspomniana optymalizacja, to nie tylko zarządzanie wybranymi produktami, dodawanie tych dobrze rokujących i usuwanie tych, które mimo prognoz się nie sprawdziły. Za pomocą modyfikacji wprowadzanych na koncie, z którego prowadzona jest kampania produktowa Google Zakupy możesz obniżać koszt kliknięcia reklamowego, wykluczać słowa kluczowe, z których nie generujesz sprzedaży, a także poprawiać wyniki, wprowadzając harmonogram wyświetlania reklam. Wiele możliwości i sporo obowiązków, które mogą dać Ci ponadprzeciętne zyski!

Z pełną odpowiedzialnością zachęcamy do współpracy w obszarze prowadzenia Google Zakupów dla Twojego sklepu. Wspomniane certyfikaty, doświadczenie budowane od pierwszego dnia dostępności tego formatu w Polsce, a także setki przeprowadzonych kampanii produktowych, pozwolą nam wykorzystać nasze doświadczenie w walce o jak największy zysk dla Twojego sklepu.


Zamów darmową ofertę

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Przebudowa kampanii Adwords, czyli jak poprawić zyski!

Jeden z naszych klientów, znany polski sklep internetowy z designerskimi meblami i dodatkami, chciał w pełni wykorzystać obecność w internecie. Kampanie AdWords, które były prowadzone od ponad 4 miesięcy nie przynosiły zadowalającego efektu. W konsekwencji koszty prowadzenia kampanii były wyższe niż przychód uzyskany z reklam.

Optymalizacja kampanii – prowadzona tak, jak dotychczas – nie doprowadziłaby z pewnością do poprawy wyników. Konieczna była kompleksowa przebudowa konta AdWords i zmiana kierunku dotychczasowych działań reklamowych.

zobacz więcej

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych