Mobile Menu

Kampanie
reklamowe

Celem kampanii AdWords jest generowanie sprzedaży.

To najlepsze rozwiązanie reklamowe trafiające do klientów na ostatnim etapie ścieżki zakupowej. Reklamy pojawiają się w odpowiedzi na zapytanie użytkownika. Ktoś czegoś szuka, a my pokazujemy mu ofertę.

Skutecznie i zgodnie z planem

AdWords to system reklamowy, który umożliwia rozliczanie się od każdego kliknięcia. To powoduje, że kampanie prowadzone w takim modelu są przewidywalne i możliwe jest zaplanowanie ich skuteczności. Do dyspozycji mamy wiele form reklamowych, m. in. reklamę tekstową, promocję produktów z ich zdjęciami (google zakupy), reklamy remarketingowe, bannery reklamowe i kilka innych specyficznych rozwiązań.

Zespół odpowiedzialny za reklamę AdWords opanował do perfekcji projektowanie i realizację kampanii na każdym poziomie budżetu. Prowadzimy kampanie dla sklepów internetowych oraz stron firmowych, zarówno w języku polskim, jak i w językach obcych.

Kluczem do wysokojakościowej kampanii - takiej, która przynosi ponadprzeciętny zwrot z inwestycji - jest jej ciągła poprawa. Bieżąca optymalizacja, testowanie i śledzenie rezultatów pozwala na wyciśnięcie maksimum efektu z posiadanego budżetu.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Przebudowa kampanii Adwords, czyli jak poprawić zyski!

Jeden z naszych klientów, znany polski sklep internetowy z designerskimi meblami i dodatkami, chciał w pełni wykorzystać obecność w internecie. Kampanie AdWords, które były prowadzone od ponad 4 miesięcy nie przynosiły zadowalającego efektu. W konsekwencji koszty prowadzenia kampanii były wyższe niż przychód uzyskany z reklam.

Optymalizacja kampanii – prowadzona tak, jak dotychczas – nie doprowadziłaby z pewnością do poprawy wyników. Konieczna była kompleksowa przebudowa konta AdWords i zmiana kierunku dotychczasowych działań reklamowych.

zobacz więcej

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.


© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych