Mobile Menu

1. Wstęp do Google Analytics

Google Analytics to najlepsze narzędzie, jakie kiedykolwiek trafiło w ręce marketerów. Tak jak kompletnym nieporozumieniem jest twierdzenie, że człowiek wykorzystuje tylko 10% możliwości swojego mózgu, tak samo niezaprzeczalny jest fakt, że przeciętny użytkownik wykorzystuje zaledwie 10% możliwości Analyticsa.

Przeglądanie raportów z Analyticsa można porównać do obserwacji ludzi wchodzących do sklepu stacjonarnego. Wyłączywszy kilka oczywistych spostrzeżeń, niewprawione oko nie wychwyci nic istotnego. Dopiero wyszkolony obserwator będzie w stanie wyciągnąć konstruktywne wnioski.

Jeżeli chcesz stać się świadomym użytkownikiem Google Analytics i/lub widzisz swoją przyszłość w branży analityki internetowej (swoją drogą najlepszej branży, jaką możesz dziś wybrać) to musisz poznać coś więcej niż tylko raporty i funkcje Google Analytics.

Musisz zacząć od podstaw: od tego, co tak naprawdę Anaytics widzi i jak to widzi.

Nie tracąc czasu na zbędne wstępy, zapraszam Cię do przejścia ze mną przez cały kurs Google Analytics. Możesz być pewny, że po jego ukończeniu będziesz w stanie świadomie i efektywnie analizować strony www. Dzięki temu Twoje cele biznesowe będą szybko i skutecznie realizowane, a Twoja firma rozwinie się we właściwym kierunku.

Ktoś mógłby zapytać: „Dlaczego mam korzystać z Waszego kursu, a nie z materiałów źródłowych bezpośrednio od Google?” Odpowiedź jest prosta: wprawdzie kurs Analytics od Google wyjaśnia podstawy i prezentuje to narzędzie w bardzo przystępnej formie, niemniej brakuje w nim odwołań do praktyki i konkretnych przykładów wnioskowania. Opierając się na nim poznamy narzędzie, ale nadal nie będziemy umieli go w pełni wykorzystać. W odróżnieniu od standardowego wprowadzenia Google, ten kurs skupia się na prawdziwych przykładach i opiera się na realnych doświadczeniach z wieloletniego korzystania z danych Google Analytics.

Zapraszam do udziału w kursie!

Nasza baza jest wolna od SPAMu. Spodziewać możesz się jednego maila tygodniowo
z najciekawszymi trikami zwiększającymi sprzedaż przez internet!

Spis treści

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych