Link-building

Niech Google zauważy Twoją siłę!

Link-building

Link-building to nadal nieodzowna część walki o jak najwyższą pozycję w Google!

Jeśli jesteś przekonany, że Twoja strona jest idealnie zoptymalizowana, warstwie tekstowej nie można niczego zarzucić, a nadal nie widzisz swojej witryny w TOP10 Google’a, musisz sięgnąć po link-building! Jest to nieodzowna część procesu pozycjonowania stron www, która co prawda traci na znaczeniu, ale nadal nie może zostać ominięta. To właśnie dzięki wzmiankom o Twojej firmie na innych stronach internetowych budujesz swoje zaufanie i moc w Google!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

PO PIERWSZE

JAKOŚĆ

Jeżeli ostatni raz styczność z link-buildingiem miałeś kilkanaście lat temu i bardzo chcesz ten proces odtworzyć, to niestety źle trafiłeś. To już nie są chaotyczne czasy, w których rządzą spamerskie automaty i podejrzane systemy. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość zdobywanych dla Ciebie linków! Dziesiątki nieistotnych, podejrzanych stron www nie dadzą Ci tyle, co jedna, wiarygodna i bardzo mocna domena prowadząca ruch do Twojej strony.

PO DRUGIE

RÓŻNORODNOŚĆ

Współpraca z jednym Partnerem, który umieści u siebie setki linków, to nie jest najlepszy pomysł na pozycjonowanie. Różnorodność źródeł, które umieszczą odnośnik do Twojej strony www, to jest ta recepta, którą realizujemy w procesie rozbudowy profilu linkowania. Różnorodność odnosi się nie tylko do miejsc, z których linkowanie się odbywa, ale również do technicznych aspektów tego procesu i dobierania odpowiednich parametrów umieszczanych odnośników.

PO TRZECIE

NATURALNOŚĆ

Jak myślisz, które działanie przyniesie Ci większy efekt? Umieszczenie samego linku do Twojego sklepu na forum z dowcipami, czy „opakowanie go” w unikalny artykuł umieszczony na stronie dotykającej wyraźnie Twojej branży? Jeśli od razu pomyślałeś o drugim wariancie, to reprezentujesz takie samo podejście do procesu linkowania jak Traffic Trends! Naturalność tego procesu jest tutaj kluczowa. Spamowanie linkami niskiej jakości jest drogą na skróty, która finalnie do celu i tak nas nie doprowadzi.

Link-building to proces kosztowny, ale warty swojej ceny

Rozbudowa profilu linkowania to element, który drożeje z każdym rokiem i przekłada się również na rosnące koszty pozycjonowania. Powodem jest wspomniana przed momentem naturalność i jakość tego procesu. Jeżeli wiemy, że sukces zapewni Ci długotrwała strategia linkowania oparta o kilkadziesiąt wartościowych, mocnych domen, to niemożliwe jest zrealizowanie jej przy minimalnym budżecie. Jednak ona – w przeciwieństwie do wielu strategii opieranych o własne, znikome zaplecza i przypadkowe strony – przyniesie Ci korzyści w postaci pozycji w Google’u, ruchu na stronie i sprzedaży.

Dlaczego Traffic Trends, to najlepszy Partner w zakresie link-buildingu?

Między innymi ze względu na staż. Agencja założona została w 2011 roku, czyli w momencie, w którym powoli wycofywano się ze spamerskich metod pozycjonowania i rozbudowywania profilu linków. Dzięki temu od samego początku istnienia przykładamy bardzo duża wagę do jakości prac w tym obszarze. Nie bazowaliśmy na podejrzanych metodach, co zaowocowało tym, że nigdy żaden z naszych Klientów nie dostał tzw. „filtra”, czyli kary od Google’a za nieuczciwe i niskojakościowe praktyki.

Od tego czasu jednak zebraliśmy bogate doświadczenie i stworzyliśmy ogromną sieć stron własnych i Partnerów, którą wykorzystujemy w procesie pozycjonowania naszych Klientów. Wiele tych stron idealnie dopasowanych jest do najróżniejszych branż, co zwiększa w naturalny sposób moc prowadzonych działań. Dzięki temu potrafimy nie tylko zaplanować strategię z zakresu link-buildingu, ale również na bieżąco dopasowywać ją do zaistniałej sytuacji i zmian priorytetów w procesie pozycjonowania.

Nasz zespół

40+

Liczba naszych pracowników

400+

Liczba otwartych projektów

1mln+

Kliknięć reklamowych

0,5mln+

Polubień na facebooku

150mln

Miesięczne przychody klientów

Rekomendacje

My po zmianie algorytmów bijemy rekordy codziennie i przyznam, że nie ma czasu nawet się podrapać..

My po zmianie algorytmów bijemy rekordy codziennie i przyznam, że nie ma czasu nawet się podrapać.

Michał Bola, Domowy Stomatolog

 • Babyono
 • Bilety24.pl
 • British Council
 • Casu
 • Craft
 • Danfoss
 • Frisco
 • Gatta
 • Logitech
 • Media Markt
 • Riff
 • Sylwia Majdan
 • AA Cosmetics
 • Danhen
 • Mass Denim
 • Wola
 • Konesso
 • Bludshop

Zobacz wszystkie rekomendacje

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 616 690 427

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!