Bezpłatna konsultacja

O nas

Troszkę historii

Już od 2011 roku naszą misją jest wspieranie właścicieli stron internetowych by nieustannie rozwijali swoje firmy, dzięki efektywnemu marketingowi internetowemu.

Traffic Trends tworzą ludzie, którzy jako jedni z pierwszych wyznaczali kierunek polskiego e-commerce: w sprzedaży B2B i konsumenckiej. Nasze doświadczenie nauczyło nas wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i docierania do klienta tak, by osiągnąć zamierzony cel.

Postawienie na nowatorskie metody w budowaniu świetnej firmy było kluczem do sukcesu w realizacji ambitnych celów biznesowych naszych klientów.

Duża organizacja

Dziś mamy zaszczyt pracować w 50 osobowym zespole dla setek naszych klientów. Dwukrotnie otrzymaliśmy nagrodę dla najszybciej rosnących firm w Europie Środkowej według Deloitte.

Jesteśmy głównym partnerem platformy sklepowej IAI-Shop. Współtworzymy kierunek studiów Marketing Internetowy (Mediaworking) na wyższej uczelni Collegium Da Vinci w Poznaniu. Posiadamy najwyższy status Google Partners Premium potwierdzający jakość i skalę realizowanych działań.

Zebraliśmy ogrom doświadczenia, które przelewamy na naszych klientów, dostarczając im sukces w internecie.

Traffic Trends podzielony jest na zespoły realizujące usługi w obszarach: pozycjonowanie, reklama Google Ads, reklama w sieciach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram), reklama na Allegro, content marketing, optymalizacja konwersji.

Każda z tych dziedzin rządzi się innymi zasadami i wymaga fachowych umiejętności, które to metodycznie zdobywamy.

Ponadto mamy zdolność inteligentnego łączenia wymienionych kanałów komunikacji z klientem i generowania efektu synergii.

TO UNIKALNA UMIEJĘTNOŚĆ!

Urodziny

W lipcu 2011 roku, w trakcie pierwszego miesiąca funkcjonowania naszej agencji, zajmowaliśmy jeden pokój mieszkania na poznańskich Naramowicach, w którym i tak bez problemu mieściła się cała, dwuosobowa załoga. Nie stworzyliśmy żadnego nowego produktu. Nie wymyśliliśmy koła od nowa. Wdrożyliśmy do naszej palety usług, te rzeczy, które od lat skutecznie realizowaliśmy dla naszych, własnych sklepów internetowych. Zmieniliśmy tylko zasady gry odchodząc od długich umów, rozliczania za efekt, spamowania. Chcieliśmy wnieść wyższy standard działania i bardzo cieszy nas fakt, że udało się to zrobić.

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!