Bezpłatna konsultacja

Opinie

Sprawdź co mówią o nas klienci

Traffic Trends to bardzo rzetelna firma, która zdecydowanie stawia na zadowolenie swoich klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy i zaangażowania, jakie wkładają w swoją pracę.

Michał Rak / Konesso.pl

Pakiet usług

Traffic Trends to rzetelna firma, która znacząco zwiększyła ruch na naszej stronie. Zespół Traffic Trends jest zaangażowany i kompetentny. Szczerze polecamy współpracę z nimi.

Jakub Milewski / Frisco

Pakiet usług

Jesteśmy szczęśliwi, że parę lat temu dokonaliśmy wyboru tej agencji. Dla mnie liczy się najbardziej pełnowymiarowa obsługa kampanii płatnych oraz pozycjonowania realizowana przez zespół, który jest każdego dnia dla nas dostępny i z tego korzystamy. Profesjonalizm obsługi, kultura osobista członków teamu oraz świetna organizacja procesów raportowania powodują, że jesteśmy na bieżąco z wynikami.

Marek Lekki / Fitness-Catering

Pakiet usług

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów oraz zaangażowania w pozycjonowanie naszego sklepu. Współpraca jest nie tylko satysfakcjonująca, ale w pełni przejrzysta – żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a bezproblemowy i szybki kontakt ułatwia wdrażanie nowych pomysłów. Efekty współpracy są zgodne z naszymi oczekiwaniami i bez wątpliwości możemy polecić ją innym.

Katarzyna Zbrojkiewicz / DanHen

Pakiet usług

Współpracowałem z firmą Traffic Trends w zakresie SEO już przy 4 sklepach i za każdym razem wyniki były rewelacyjne. Bardzo dobry kontakt z opiekunem, efektywne działania zawsze przekładały się wzrost sprzedaży. Mam pełne zaufanie do tej firmy.

Maciej Bartczak / -

Pakiet usług

Od samego początku naszej współpracy z Traffic Trends jesteśmy zadowoleni ze świadczonych nam usług. Firma wykazuje się rzetelnością i kompetencją w swojej branży, a co najważniejsze, rezultaty widać nie tylko w statystykach, ale również w faktycznej sprzedaży. Serdecznie polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz liczą na długoletnie i owocne partnerstwo.

Tomasz Morawski / Buff

Pakiet usług

Firmę Traffic Trends charakteryzuje profesjonalizm, doskonały kontakt z Klientem oraz wysoka skuteczność realizowanych kampanii. Rzetelne podejście do Klienta oraz troska o realizację ich celów powodują, iż współpraca z Traffic Trends jest zorientowana strategicznie i długoterminowo. Zdecydowanie polecam wszystkim potencjalnym Klientom!

Paweł Tomkiewicz / Skorzana.com, ButyRaj.pl

Pakiet usług

Firma Traffic Trends jest firmą godną polecenia. Powierzone zadania wykonuje sumiennie, należycie i doskonale rozumie nasze potrzeby. Równie dobrze rozumie rynek i pomaga wcielać w życie nasze nowe pomysły.

Paweł Puszczyński / BBHome

Pakiet usług

Dość długo pracowali na nasze zaufanie, ale ostatecznie pokazali, że wiedzą, co robią. Traffic Trends to profesjonalny, godny zaufania partner w biznesie. Polecam!

Adrian Wojtkowiak / eFiltry.pl

Pakiet usług

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług oraz kontaktu. Szybka reakcja na nasze zapytania i świetnie prowadzone kampanie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, a korzyści ze współpracy są nieocenione. :)

Andrzej Dąbrowski / Firma Mistral

Pakiet usług

Profesjonalizm i przejrzystość w działaniu, a co najważniejsze, w skutecznym działaniu, ponieważ widzę przełożenie wkładu pracy Traffic Trends na cyfry, a przecież to w końcu wynik się liczy :-)

Przemysław Wróbel / adeco

Pakiet usług

Sumienność, świetna komunikacja i najważniejsze: skuteczność! Polecam serdecznie!

Magdalena Szczap / GranitNaturalny.pl

Pakiet usług

Współpraca z TT daje wymierne efekty i bezpośrednie przełożenie na wyniki sprzedaży. Kontakt jest perfekcyjny. Wszystkie uwagi i zmiany są wprowadzane natychmiast. Pracownicy są pomocni i chętnie udzielają porad i odpowiedzi.

Gilbert Przybyłowski / Bajamoto.pl

Pakiet usług

Profesjonaliści pod każdym względem. Rzetelna obsługa klienta, ogromne zaangażowanie i bardzo szeroka oferta. Przez pierwsze miesiące naszej współpracy odczuliśmy ogromny wzrost zainteresowania naszą firmą. Szczerze polecamy!

Dawid Wolniak / Audiotop

Pakiet usług

Doskonały kontakt, profesjonalne doradztwo, bardzo szybki czas reakcji to walory, które najbardziej cenię we współpracy z firmą Traffic Trends. Zawsze otrzymuję wyczerpujące i rzetelne odpowiedzi na zadane pytania.

Paweł Sobelski / Strefaluksusu.pl

Pakiet usług

Pracuję z Traffic Trends od ponad roku i dokonaliśmy bardzo dobrego wyboru. Pełna, profesjonalna obsługa dostosowana do potrzeb klienta jest największym atutem Agencji. Jestem spokojny oddając konto pod opiekę swojego Opiekuna. Polecam Wszystkim

Maciej Kąkolewski / ehandel24

Pakiet usług

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Traffic Trends. Współpraca trwa od kilku lat i jest bardzo owocna. Świetne efekty współpracy. Zdecydowanie polecam.

Patryk Ossowski / Mana

Pakiet usług

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Traffic Trends. Polecam tą firmę jako partnera przy prowadzeniu kampanii Google Ads, SEO czy innych działaniach marketingowych!

Szymon Szubryt / EuroFrance

Pakiet usług

Fantastyczna Agencja, z którą współpracujemy od długiego czasu. Bardzo profesjonalna i skuteczna, proponuje interesujące i efektywne rozwiązania. Cały Zespół tworzący Traffic Trends to grupa ludzi z pasją i ogromną wiedzą.

Paulina Kaczmarek / Soma Medica

Pakiet usług

Traffic Trends to profesjonalna agencja, korzystamy z jej usług w kilku naszych sklepach. Znają się na rzeczy, szybko reagują. Gorąco polecamy.

- / Zespół sklepu demar24.pl

Pakiet usług

Z firmą Traffic Trends współpracujemy w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej naszego sklepu internetowego UlubionaBielizna.pl. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, komunikacji i świadczonych usług. Polecamy firmę Traffic Trends jako rzetelnego, uczciwego i doświadczonego partnera w zakresie pozycjonowania stron, obsługi social media oraz innych usług marketingowych.

Małgorzata Gromadowska / UlubionaBielizna.pl

Pakiet usług

Traffic Trends podchodzi do swojej pracy z wielką dbałością. Dostaliśmy wiele wytycznych SEO odnośnie naszego sklepu, obserwujemy także, że firma prowadzi szerokie akcje odnośnie SEM, a wszystko to przekłada się na stały wzrost odsłon naszego sklepu.

Jakub Peter / MamaPlus.pl

Pakiet usług

Celem podjęcia współpracy z Traffic Trends było odświeżenie charakteru profilu firmy na Facebooku i cel ten został osiągnięty! W związku z tym zdecydowanie polecam tę firme jako partnera, który dba o interes klienta.

dr Janusz Kozłowski / InterVista Sp. z o.o.

Pakiet usług

Współpraca z Traffic Trends opiera się na bardzo ważnych dla mnie elementach - konkretny i prosty sposób komunikacji oraz szybkie i efektywne działanie. W całym natłoku obowiązków czasami nasze wspólne działania trzeba ograniczyć do minimum i to bardzo ważne, kiedy kontakt jest rzeczowy i sprawny.

Przemysław Szewczyk / Sport Team

Pakiet usług

Traffic Trends to firma godna zaufania, fachowo i rzetelnie wykonująca zlecone im prace. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą. Szczerze rekomendujemy sklepom internetowym współpracę z Traffic Trends.

Paweł Fornalski / IAI S.A.

Pakiet usług

Pozycjonowaniem i reklamą w google możesz zająć się sam, tylko po co? Zleć to profesjonalistom, a swoje siły poświęć na to, na czym się znasz najlepiej - w naszym przypadku na sprzedaży. Dzięki Traffic Trends jesteśmy w czołówce na kluczowe dla nas frazy, zaś reklama w Google w końcu przynosi zysk. Polecamy z czystym sumieniem!

Michał Bola / DomowyStomatolog.pl

Pakiet usług

My po zmianie algorytmów bijemy rekordy codziennie i przyznam, że nie ma czasu nawet się podrapać.

Michał Bola / Domowy Stomatolog

Pakiet usług

Z największą przyjemnością mogę polecić usługi firmy Traffic Trends. Zatrudnieni tam wykwalifikowani specjaliści fachowo pozycjonowali prowadzony przez moją firmę sklep internetowy oraz administrowali kampanię adWords. Mogłem liczyć również na kompleksowe doradztwo.

Marcin Bator / Bator Retail

Pakiet usług

Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych przez Traffic Trends usług. Dzięki pozycjonowaniu jesteśmy bardziej widoczni dla potencjalnych klientów, co oczywiście przekłada się na liczbę zamówień. Indywidualne podejście do klienta, fachowa pomoc i obsługa to cechy wyróżniające Traffic Trends na tle konkurencji.

Marek Zegadło / StółPlusKrzesła.pl

Pakiet usług

Z agencją Traffic Trends mamy przyjemność współpracować od ponad roku. Jako dostawcy aplikacji do zarządzania komunikacją w social media obserwujemy ciągły rozwój oraz poszerzanie zakresu działań o kolejne platformy społecznościowe. Sami również korzystamy z ich profesjonalizmu i pomysłów, które pomagają nam rozwijać narzędzie.

Bartosz Wilim / Napoleoncat.com

Pakiet usług

Początkowo obawiałam się powierzyć fan page agencji, jednak ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę! Traffic Trends z łatwością odnalazł się w niszowej tematyce mojego sklepu i profesjonalnie zajął się kompleksową komunikacją i moderacją treści na sklepowym profilu na Facebooku. Jeśli nie masz czasu na prowadzenie firmowego fan pagea, nie wahaj się i zleć to specjalistom Traffic Trends.

Magdalena Liberda / FrancuskaWeranda.pl

Pakiet usług

Traffic Trends to solidna firma, która znacznie poprawiła jakość odwiedzin mojego sklepu oraz zwiększyła konwersję. Kontakt z firmą jest wyśmienity. Dominującą cechą Traffic Trends jest wysoka dbałość o szczegóły. Polecam!

Adam Lizuraj / Obuwie-Lizuraj.pl

Pozycjonowanie

Współpraca z firmą Traffic Trends zaowocowała wzrostem sprzedaży naszych produktów. Kreatywne rozwiązania, starannie dobrane narzędzia reklamowe oraz indywidualne podejście sprawiło, że jesteśmy obecnie wiodącym sklepem z militariami w Polsce. Efektywne pozycjonowanie to też rezultat jasnej i rzeczowej komunikacji. Serdecznie dziękujemy za profesjonalna obsługę na najwyższym poziomie. Zdecydowanie rekomendujemy wszystkim współpracę z firmą Traffic Trends!

Tomasz Grzybowski / Milworld.pl

Pozycjonowanie

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Traffic Trends, dzięki której zwiększyła się nam znacząco sprzedaż na stronie. Polecamy tą firmę jako rzetelnego partnera, który dba o interesy swojego klienta.

Małgorzata Budzyńska / Partybudziki.pl

Pozycjonowanie

Od samego początku naszej współpracy z Traffic Trends jesteśmy zadowoleni ze świadczonych nam usług. Firma wykazuje się rzetelnością i kompetencją w swojej branży, a co najważniejsze, rezultaty widać nie tylko w statystykach, ale również w faktycznej sprzedaży. Serdecznie polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz liczą na długoletnie i owocne partnerstwo.

Tomasz Morawski / Buff

Pozycjonowanie

Profesjonaliści pod każdym względem. Rzetelna obsługa klienta, ogromne zaangażowanie i bardzo szeroka oferta. Przez pierwsze miesiące naszej współpracy odczuliśmy ogromny wzrost zainteresowania naszą firmą. Szczerze polecamy!

Dawid Wolniak / Audiotop

Kampanie reklamowe

Współpracujemy z firmą Traffic Trends już od ponad dwóch lat. W naszych kontaktach szczególnie cenimy sprawną komunikacje i rzetelne podejście do powierzonych zadań. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej ​i​ godnej zaufania agencji zajmującej się pozycjonowaniem polecamy Traf​fic​ Trends.

​Marek Herbert / Grupa Dezigno​

Kampanie reklamowe

Z firmą Traffic Trends współpracujemy od początku 2012 roku. Szczerze polecamy współpracę w zakresie pozycjonowania. Wysoki poziom przygotowania merytorycznego, szybkie reakcje na zmiany wprowadzane przez Googlea, a także błyskawiczny i pomocny kontakt to rzeczy, które gwarantują nam udaną współpracę.

Dorota Majcher / Vubu.pl

Kampanie reklamowe

Z firmą Traffic Trends współpracujemy od 2013 roku. Jest to godny polecenia partner, doskonale zorientowany w specyficznym rynku usług pozycjonowania. Dzięki nim trafiamy do większej liczby potencjalnych odbiorców naszych usług.

Jakub Bandosz / Majorbroker.pl

Kampanie reklamowe

Doświadczeń z reklamą w internecie mamy wiele. Na pewno profesjonalne podejście do prowadzonych działań, to cecha, która na plus wyróżnia zespół Traffic Trends!

Andrzej Wasilewski / Riff

Kampanie reklamowe

Chcę szczerze polecić usługi firmy Trafic Trends, nie tylko w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych, ale również prowadzenia kampanii Adwords oraz wsparcia w obszarze copywritingu. Współpraca zaowocowała znaczną poprawą realizacji celów biznesowych sklepu internetowego eLadex, jak również pozwoliła przekonać Zarząd do zwiększenia inwestycji w kanał sprzedaży on-line.

Szymon Mydlarz / eLadex.pl

Pakiet usług

Firma Traffic Trends jest firmą godną polecenia. Powierzone zadania wykonuje sumiennie, należycie i doskonale rozumie nasze potrzeby. Równie dobrze rozumie rynek i pomaga wcielać w życie nasze nowe pomysły.

Paweł Puszczyński / BBHome

Pakiet usług

Traffic Trends to najlepszy wybór, jakiego mogłem dokonać. Podchodzą do pracy rzetelnie i są skuteczni w tym, co robią. Współpraca przebiega bardzo miło i bezproblemowo. Z czystym sumieniem mogę polecić innym!

Mirosław Mizioł / Oct-opus.net

Pakiet usług

Mój sklep oferuje bardzo niszowy produkt, który poszukiwany jest przez niewielką grupę odbiorców. Miałem ogromny problem, by pozycjonować stronę sklepu, ponieważ na interesujące mnie słowa kluczowe statystyki Google nie wyłapywały wystarczającej liczby zapytań. Nikt nie potrafił mi pomóc, tak, aby można było skutecznie i za rozsądną cenę pozycjonować sklep. Bardzo długo poszukiwałem sposobu rozwiązania problemu dotarcia do wyselekcjonowanego grona moich klientów. Wszystko się zmieniło, gdy poznałem ludzi z Traffic Trends. Dostrzegli i zrozumieli specyfikę mojego biznesu. Kreatywnie i co najważniejsze skutecznie rozwiązali mój problem. Nasza współpraca trwa od kilku lat i z jej efektów jestem bardzo zadowolony.

Dominik Sewina / BMC

Pakiet usług

Wzorowa współpraca na każdym etapie, znakomita skuteczność w pozycjonowaniu frazy, z którą poprzednicy nie mogli sobie poradzić, wzrost pozycji strony w Google, uzyskane efekty w pełni zgodne z zapewnieniem Usługodawcy - z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Traffic Trends!

Artur Sadowski / mcklein.pl

Pakiet usług

Współpraca z firmą Traffic Trends prowadzona od 2013 roku ma za zadanie jak najszersze wypromowanie oferty firmy w mediach internetowych. W ramach podjętych działań dokonano analizy strony internetowej pod kątem zgodności z wymogami oraz wprowadzono mechanizmy mające na celu zwiększenie konwersji. Na bieżąco jest prowadzony audyt treści i pozycjonowanie istotnych fraz. Na każdym etapie prac jest wykazywana bardzo wysoka jakość i kompetencja w podejmowanych tematach. Wybierając firmę Traffic Trends na partnera biznesowego w pełni zaufałem doświadczeniu i kompetencji.

Andrzej Pozorski / Pozorski Trade

Pakiet usług

Polecamy firmę Traffic Trends! Są specjalistami z branży SEO i współpraca z nimi przebiega bez zarzutów. Dzięki działaniom Traffic Trends nasze sklepy internetowe zajmują czołowe pozycje w wyszukiwarkach.

Andrzej Król / TopRacingShop.pl

Pakiet usług

Najwyższa jakość obsługi, doskonałe podejście do klienta oraz błyskawiczny kontakt - to właśnie te elementy sprawiły, że nasza współpraca trwa nieprzerwanie od kilku lat. Dzięki konkretnym rozwiązaniom, fachowej wiedzy oraz nowatorskim pomysłom Traffic Trends jest idealnym partnerem w e-biznesie.

Kacper Piątkowski / Agencja Reklamowa BrandyBrand

Pakiet usług

Współpraca z Traffic Trends okazała się świetną decyzją. Jesteśmy bardzo zadowoleni z bardzo szybkich efektów pozycjonowania. Olbrzymim plusem jest sympatyczna obsługa, która bezproblemowo rozwiązuje każdy napotkany problem i wdraża nasze pomysły. Dzięki Traffic Trends stajemy się łatwo dostępni dla nowych klientów. Rekomendujemy naszych partnerów każdemu, kto chce osiągnąć dobre wyniki.

Maciej Świętochowski / Eleganckimężczyzna.pl

Kampanie reklamowe

W mojej branży liczy się pewność i zaufanie! Ponieważ umiejętność dowodzenia to szybkość w podejmowaniu decyzji, lubię partnerów, na których w tej kwestii mogę polegać stuprocentowo! Traffic Trends to zespół ludzi nadzwyczajnych, samodzielnych i kompromisowych... Mając ich w swojej stajni, możesz powiedzieć, że masz swój prywatny dział PR, niezależnie czy jesteś starym wilkiem czy młodym graczem! Pozwól im działać, daj się skusić, postaw na profesjonalistów! Polecam!

Łukasz Wójciak / Brooklyn Band

Kampanie reklamowe

Dość długo pracowali na nasze zaufanie, ale ostatecznie pokazali, że wiedzą, co robią. Traffic Trends to profesjonalny, godny zaufania partner w biznesie. Polecam!

Adrian Wojtkowiak / eFiltry.pl

Kampanie reklamowe

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Traffic Trends. Poziom obsługi od strony handlowej oraz technicznej jest bez zastrzeżeń i zawsze terminowy. Profesjonalizm oraz rzetelność kadry pracowniczej powalają ocenić Traffic Trends jako kompetentnego partnera biznesowego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do każdego zlecenia. Jest to partner godny zaufania i polecenia.

Elżbieta Dobieżyn / De-Tech.pl

Kampanie reklamowe

Z przyjemnością rekomenduję traffictrends, które z dużą PR-ową sprawnością i lekkością formy obsługuje mój fanpage na facebooku. Jeśli, ktoś szuka kreatywnej i dynamicznej ekipy dbającej o wizerunek, to warto sprawdzić Traffic Trends!

Sylwia Majdan / sylwiamajdan.com

Pakiet usług

Traffic Trends to rzetelna firma, która od lat świadczy dla nas usługi z zakresu pozycjonowania sklepu internetowego. Współpraca od samego początku układa się bez najmniejszych zastrzeżeń, na każde nasze zapytanie otrzymujemy rzeczową odpowiedź, wszystkie wymuszane przez Google i innych gigantów zmiany oraz poprawki są błyskawicznie nanoszone, a nasz sklep zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Szczerze polecam zespół profesjonalistów, jakim jest Traffic Trends.

Maciej Dankowski / Milionczesci.pl

Pakiet usług

Traffic Trends wzorowo zajął się budowaniem naszej marki w mediach społecznościowych, idealnie wykorzystał bieżące wydarzenia w celu budowania marki w sieci oraz dobrze komunikował się z naszymi potencjalnymi klientami.

Artur Łuszczek / Specjalista ds. obsługi klienta

Pakiet usług

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!