Tworzenie opisów produktów

Bezkonkurencyjna moc w walce o uwagę Klienta i Google

Tworzenie opisów produktów

Opisy produktów stanowią wizytówkę Twojego sklepu i Twojego podejścia!

Mechanizmy rozwiązań reklamowych dostępnych na rynku zmieniają się tak bardzo, że obecnie większość ruchu trafia bezpośrednio na wybrane karty produktów. Nie króluje już strona główna. Królują produkty. Twoim obowiązkiem jest zadbanie o to, by na ich karcie nie zabrakło żadnych poszukiwanych przez potencjalnych Klientów informacji.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

PO PIERWSZE

KLIENT

Tworząc opisy produktów musisz skupić się na swoich Klientach. Konieczna jest wiedza dotycząca tego, jakich informacji poszukują, w jaki sposób porównują produkty, co decyduje o zakupie konkretnego rozwiązania. Nie możesz analizować tego ze swojej perspektywy, osoby, która w danej branży ma szeroką wiedzę. Projektując kartę produktu musisz maksymalnie wyczerpać temat – pokazać wiele zdjęć, streścić opis, podsumować parametry produktu, a także przygotować dłuższą wersję dla tych, którzy dokładnie analizują ofertę zakupu.

PO DRUGIE

GOOGLE

Przygotowując opisy w sposób naturalny i wzbogacając je o unikalną, długą formę, zadbasz również o kondycję swojego sklepu internetowego w wyszukiwarce. Google uwielbia firmy, które dystrybuują wartościowe treści i potrafi je nagrodzić wysoką pozycją w swoim rankingu. Jeśli zatem chcesz budować ruch organiczny z wyszukiwarki promując swoje produkty, nie możesz zaniedbać tak istotnego elementu jakim są ich opisy.

Opisy produktów odgrywają istotną rolę w drodze do konwersji!

Patrząc technicznie na aspekt opisów produktów, mogą one wydatnie wpłynąć na poziom sprzedaży Twojego sklepu. Bez nich trudniej będzie rozbudowywać Ci najwyższej jakości ruch organiczny, a także doprowadzisz do porzucenia Twojego sklepu przez wielu potencjalnych Klientów, którzy nie znajdą w opisie informacji potrzebnych do podjęcia decyzji. Na wielu płaszczyznach ich rola może okazać się kluczowa, dlatego musisz przeanalizować swoją kartę produktu i upewnić się, że zawarte zostały na niej wszystkie informacje, które mogą wpłynąć na decyzję. Od zdjęcia, przez opis, po opinie zadowolonych Klientów.

Chcesz zobaczyć jakie efekty przynosi tworzenie opisów produktów? Zobacz nasze case studies.

Zobacz wszystkie Case Study

Dlaczego Traffic Trends, to najlepszy Partner w zakresie tworzenia opisów produktów dla sklepów internetowych?

Nie jesteśmy w stanie zsumować ile produktów zostało opisanych przez nasz zespół redakcyjny. Na pewno jednak liczyć możemy już w tysiącach. Z każdym kolejnym projektem widzimy pozytywne skutki tej pracy. Nie tylko we współczynniku konwersji, czyli procencie osób, które widząc dany produkt, decydują się na jego zakup. Pozytywne skutki widzimy również w ruchu, jaki dany sklep generuje. Jeśli posiadasz produkty, których Twoi potencjalni Klienci szukają np. po nazwie, musisz zadbać o to by znaleźli Cię na jak najwyższej pozycji. Nie zrobisz tego bez unikalnej, długiej treści na karcie produktu.

Od 2011 roku pracujemy nad rozwojem polskich sklepów internetowych. Doskonale wiemy, które działania są w stanie przyciągnąć do sklepu większe grono zainteresowanych osób. Bez wątpienia tworzenie opisów produktów jest jednym z nich. Bazowanie na opisach od producenta nie da Tobie takiej mocy, jaką da własny, przekonywający i wartościowy tekst.

Nasz zespół

40+

Liczba naszych pracowników

400+

Liczba otwartych projektów

1mln+

Kliknięć reklamowych

0,5mln+

Polubień na facebooku

150mln

Miesięczne przychody klientów

Rekomendacje

Traffic Trends wzorowo zajął się budowaniem naszej marki w mediach społecznościowych, idealnie wykorzystał bieżące wydarzenia w celu budowania marki w sieci oraz dobrze komunikował się z naszymi potencjalnymi klientami..

Traffic Trends wzorowo zajął się budowaniem naszej marki w mediach społecznościowych, idealnie wykorzystał bieżące wydarzenia w celu budowania marki w sieci oraz dobrze komunikował się z naszymi potencjalnymi klientami.

Artur Łuszczek, Specjalista ds. obsługi klienta

 • Babyono
 • Bilety24.pl
 • British Council
 • Casu
 • Craft
 • Danfoss
 • Frisco
 • Gatta
 • Logitech
 • Media Markt
 • Riff
 • Sylwia Majdan
 • AA Cosmetics
 • Danhen
 • Mass Denim
 • Wola
 • Konesso
 • Bludshop

Zobacz wszystkie rekomendacje

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!