Mobile Menu
optymalizacja sklepu internetowego

Optymalizacja sklepu internetowego

Optymalizacja sklepu internetowego to Twój obowiązek!

Brak walki o ruch z wyszukiwarki, to największe zaniedbanie jakiego możesz się dopuścić. Dlatego codziennie myśl o optymalizacji swojego sklepu!

Zaczynamy od gruntownej analizy

Optymalizacja sklepu internetowego to jedno z podstawowych zadań każdego, kto na poważnie myśli o budowie ruchu z wyszukiwarki Google. Niezoptymalizowany sklep to przyczyna odrzuceń i niezrealizowanych transakcji, a jedynym na nie lekarstwem jest przeprowadzenie Audytu SEO. Proces ten jest niezwykle skomplikowany i złożony, dlatego tak trudno samodzielnie go przeprowadzić. Przez ostatnie lata mieliśmy przyjemność poddać optymalizacji ponad pół tysiąca polskich sklepów i żaden z nich nie był w pełni zoptymalizowany. Z czego to wynika?

Szybkość się opłaca

Ze wspomnianej złożoności. W pierwszej kolejności musisz popracować nad optymalizacją sklepu pod kątem jej szybkości ładowania. Ze statystyk wynika, że duża część internautów rezygnuje z wizyty, na stronie która ładuje się dłużej niż 3 sekundy.

Wiemy, jak być mobilnie przyjaznym

Kolejną szalenie ważną kwestią jest wersja mobilna. Jak pokazują trendy, z roku na rok rośnie znaczenie wyszukiwania mobilnego. Świat Internetu przenosi się na ekrany smartfonów i musisz się do tego dostosować, dbając o optymalizację sklepu internetowego pod kątem urządzeń mobilnych. Nasi specjaliści na bieżąco analizują zmiany i aktualizacje algorytmów Google, dzięki czemu masz pewność, że Twój sklep spełnia wszelkie wymogi SEO.

Z Google Search Console za pan brat

Następnie powinieneś usunąć wszystkie błędy z Google Search Console i zapanować nad sekcją META wszystkich podstron i kart produktów, których w sklepie są tysiące. Za tymi elementami w kolejce czekają jeszcze tworzenie unikalnych treści, analiza historii domeny, otagowanie i opisanie obrazków, linkowanie wewnętrzne wspierające pozycjonowanie i wiele, wiele innych niezwykle istotnych elementów. Jak widzisz optymalizacja SEO wymaga wiedzy i doświadczenia, czego nam – przy ponad 500 przeprowadzonych audytach SEO nie można odmówić.

Mamy narzędzia i nie zawahamy się ich użyć!

By móc dobrze przeprowadzić optymalizację sklepu internetowego nie tylko konieczna jest wiedza z zakresu tzw. On-Site SEO, ale także znajomość języka HTML, CSS, dostęp do odpowiednich narzędzi i bardzo dużo czasu. Jeśli go nie masz, zaufaj specjalistom! Dzięki wnikliwej analizie i absolutnemu skupieniu naszego zespołu na Twoim sklepie internetowym, oferujemy Ci szczegółowy audyt SEO, zawierający to, czego inni mogą nawet nie zauważyć.

Optymalizacja sklepu non stop

W ramach stałej współpracy nad optymalizacją Twojego sklepu możesz liczyć nie tylko na początkowe wskazówki, ale także na bieżące usuwanie problemów i nieustanne dbanie o Twoją witrynę. Każdego klienta traktujemy serio, dlatego też tak ważne jest dla nas przeprowadzanie cyklicznej analizy. Dzięki regularności naszych działań możesz mieć pewność, że wykryjemy nawet najmniejsze błędy i potencjalne problemy. Nasz zespół Specjalistów SEO posiadających najwyższe na rynku kompetencje w obszarze optymalizacji sklepów zarówno tych opartych o najpopularniejsze platformy: IAI, Shoper, PrestaShop, WooCommerce czy Shoplo, jak i indywidualne rozwiązania jest do Twojej dyspozycji!


Zamów darmową ofertę

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Jak pozycjonujemy sklepy internetowe?

Sprawdź jakich technik używamy do pozycjonowania sklepów internetowych. Walka o wysokie pozycje w wyszukiwarce Google to nieustanna optymalizacja sklepu oraz analiza tego, które działania przynoszą najlepszy efekt w postaci ruchu na Twojej stronie internetowej. Zapoznaj się z historiami sklepów internetowych, które dzięki pozycjonowaniu zdobyły wysokie pozycje w wyszukiwarce.

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych