Mobile Menu
Pozycjonowanie sklepu internetowego

pozycjonowanie sklepów internetowych

ruch organiczny to trwałe fundamenty sprzedaży online

Pozycjonowanie sklepu internetowego w wyszukiwarce generuje sprzedaż.

Mamy na to dowody w postaci statystyk ponad 300 sklepów, dla których budujemy pozycję. Ruch z wyszukiwarki Google to około 50% wszystkich odwiedzin w sklepach. Nie możesz zaniedbać tego kanału docierania do klientów.

Pozycjonowanie sklepów internetowych to staranne połączenie doskonałej optymalizacji kodu strony, treści i linków przychodzących do sklepu. Zdobywanie pozycji dla sklepów internetowych różni się znacząco od pozycjonowania zwykłych stron www. Dysponujemy zespołem specjalistów w tych dziedzinach i potrafimy skutecznie doprowadzić Twoją ofertę na wysokie pozycje.

Usługa pozycjonowania sklepów internetowych to nasza główna specjalność. Wykonujemy tę usługę od wielu lat. Potrafimy sprawnie poruszać się w algorytmach Google. Jesteśmy partnerami wiodących platform sklepowych w Polsce min. IAI-Shop.

Stale inwestujemy czas i pieniądze w zdobywanie wiedzy...

oraz testowanie nowych koncepcji pozycjonowania sklepów internetowych oraz budowanie unikalnej formuły przynoszącej upragnione rezultaty.

Nasza oferta charakteryzuje się unikalnym podejściem do konstrukcji umów. Dedykowany opiekun klienta zaprezentuje Ci możliwe formy współpracy. Pracujemy w oparciu o model abonamentowy oraz model "za efekt". Sam wybierzesz wygodne dla siebie rozwiązanie.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Jak pozycjonujemy sklepy internetowe?

Sprawdź jakich technik używamy do pozycjonowania sklepów internetowych. Walka o wysokie pozycje w wyszukiwarce Google to nieustanna optymalizacja sklepu oraz analiza tego, które działania przynoszą najlepszy efekt w postaci ruchu na Twojej stronie internetowej. Zapoznaj się z historiami sklepów internetowych, które dzięki pozycjonowaniu zdobyły wysokie pozycje w wyszukiwarce.

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych