Pozycjonowanie sklepów internetowych

Ruch organiczny to trwałe fundamenty sprzedaży online.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepu internetowego generuje sprzedaż!

Ponad 50% sprzedaży generowanych z ruchu organicznego, to branżowy standard dotyczący większości polskich sklepów internetowych. W takim razie, czy nadal w tym tłumie jest miejsce dla Ciebie? Oczywiście, że jest! Zmieniające się algorytmy wyszukiwania i zmiany zachowań odbiorców powodują, że każdego dnia w rankingu Google dochodzi do roszad, które dają szansę takim sklepom jak Twój. By jednak było to możliwe, musisz zadbać o najwyższą jakość pozycjonowania swojego sklepu oddając proces ten w ręce najbardziej doświadczonych na rynku specjalistów.

Pozycjonowanie sklepu internetowego, to proces bardzo złożony. Jest to efektem bardzo skomplikowanego algorytmu Google’a, który decyduje o tym, kto i na jakie zapytanie znajduje się w TOP10 wyników wyszukiwania.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

PO PIERWSZE

OPTYMALIZACJA

Optymalizacja czyli budowa Twojego sklepu. Google przekazuje wiele rekomendacji developerom stron, które mogą wpłynąć na dostępność i ocenę Twojej strony. Jeśli nie doprowadzisz swojej witryny do idealnej konstrukcji, to nawet najlepsza praca na innych polach, może pójść na marne.

PO DRUGIE

TREŚCI

Bardzo istotne jest regularne umieszczanie unikalnych i wartościowych tekstów na stronach, które mają znaczenie w procesie pozycjonowania. Google bardzo docenia firmy, które dają Klientom coś od siebie – starannie opisują produkty, dbają o ich opinie, udzielają wartościowych porad na swoim blogu… Te wszystkie działania wspomogą Twój proces pozycjonowania.

PO TRZECIE

LINKOWANIE

Ten proces jeszcze kilka lat temu niewiele wspólnego miał z jakością. Dziś, praca nad rozbudową profilu linków polega w dużej mierze na umieszczaniu unikalnych artykułów na mocnych i kontekstowo dopasowanych do Twojej działalności stronach.

Nowość: Sales Booster, czyli pozycjonowanie rozliczane prowizyjnie!

Sprawdź!

Dlaczego Traffic Trends, to najlepszy Partner w zakresie pozycjonowania sklepów internetowych?

Mimo świetnej oferty, genialnego personelu i powalającego wystroju, nie podbijesz serc Klientów, jeśli Twój lokal znajdować będzie się w niebezpiecznej okolicy. Przeniesienie go do renomowanej galerii da Twojej firmie poważnego „kopa”. To krok, którego nie możesz uniknąć jeśli myślisz o swoim biznesie poważnie! TOP10 to ta galeria!

Efekty pozycjonowania sklepu internetowego nadal są powalające. Obecnie pozycjonujemy ponad 10 tysięcy fraz, a nasi Klienci z darmowego ruchu z wyszukiwarek sprzedają produkty o miesięcznej wartości niespełna 30 milionów złotych! Oczywiście jest to proces długotrwały i trudny, nie możesz spodziewać się dynamicznego wzrostu przychodów w pierwszych miesiącach współpracy, jednak w dłuższej perspektywie czasu decyzję o pozycjonowaniu swojej strony sklepowej będziesz traktował jako sukces. Trwały efekt jaki buduje pozycjonowanie pozwoli Ci stabilniej funkcjonować na rynku i generować przychody bezkonkurencyjne względem innych źródeł ruchu.

Pozycjonowanie jest odpowiednikiem najlepszego lokalu w najczęściej odwiedzanej galerii handlowej.

Już od 2011 roku prowadzimy agencję w pełni skoncentrowaną na obsłudze sklepów internetowych. Jej otwarcie poprzedziło prowadzenie z sukcesami własnych sklepów, co pozwoliło na wykształcenie odpowiednich i poszukiwanych na rynku kompetencji. Od tego czasu nasi najwyższej klasy specjaliści SEO odpowiadają za pozycjonowanie setek polskich sklepów podnosząc ich comiesięczne przychody do poziomu kilkudziesięciu milionów złotych.

Doskonale rozumiemy mechanizm działania algorytmów Google’a i wiemy w jaki sposób pracować nad sklepem by ostatecznie zapewnić wzrost ruchu i sprzedaży. Wspieramy naszych Klientów zarówno w pracach nad optymalizacją, treścią i zdobywaniem wartościowych linków. Jeżeli szukasz doświadczonej i sprawdzonej firmy, która ma najbogatsze doświadczenie w obsłudze tak dużych projektów jak sklepy internetowe, to Traffic Trends będzie najlepszym wyborem!

FAQ

Jakie zmiany na stronie będziecie chcieli wprowadzić i kto ma to zrobić?
Niestety nie ma możliwości określenia przed rozpoczęciem współpracy, jakie zmiany optymalizacyjne będziemy zalecali. Najczęściej Audyt SEO rekomendujący poprawki pod kątem pozycjonowania zawiera kilkanaście stron proponowanych zmian i ulepszeń. Dotyczą one zarówno kwestii niewidocznych na stronie www (np. sekcja META, alty obrazków, sitemapa, przekierowania), jak i tych, które wpływają na wygląd witryny (dodanie opisów kategorii, nagłówków). W większości przypadków jesteśmy w stanie wprowadzić rekomendowane zmiany samodzielnie i bez dodatkowych kosztów. W innych przypadkach możemy wziąć na siebie komunikację z web-developerami. Kwestię tę jesteśmy w stanie doprecyzować jeszcze przed zawarciem umowy.
Czym jest optymalizacja strony? Jak ocenić skuteczność pozycjonowania? Jakie słowa kluczowe wybrać? Czy pozycjonujecie tylko wybrane słowa kluczowe? Czy trzeba podpisać długoterminową umowę? Ile linków zdobywacie i czy je raportujecie? Czy pomożecie w wyborze fraz? Czy mogę zmieniać słowa kluczowe w trakcie współpracy?

Nasz zespół

40+

Liczba naszych pracowników

400+

Liczba otwartych projektów

1mln+

Kliknięć reklamowych

0,5mln+

Polubień na facebooku

150mln

Miesięczne przychody klientów

Rekomendacje

Z firmą Traffic Trends współpracujemy od początku 2012 roku.

Szczerze polecamy współpracę w zakresie pozycjonowania. Wysoki poziom przygotowania merytorycznego, szybkie reakcje na zmiany wprowadzane przez Googlea, a także błyskawiczny i pomocny kontakt to rzeczy, które gwarantują nam udaną współpracę.

Dorota Majcher, Vubu.pl

Zobacz wszystkie rekomendacje

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 616 690 427

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!