Mobile Menu
Pozycjonowanie sklepu internetowego

pozycjonowanie sklepów internetowych

ruch organiczny to trwałe fundamenty sprzedaży online

Pozycjonowanie sklepu internetowego w wyszukiwarce generuje sprzedaż

Mamy na to dowody w postaci statystyk ponad 300 sklepów, dla których budujemy pozycję. Ruch z wyszukiwarki Google to około 50% wszystkich odwiedzin w sklepach. Nie możesz zaniedbać tego kanału docierania do klientów.

Pozycjonowanie sklepów internetowych to staranne połączenie doskonałej optymalizacji kodu strony, treści i linków przychodzących do sklepu. Zdobywanie pozycji dla sklepów internetowych różni się znacząco od pozycjonowania zwykłych stron www. Dysponujemy zespołem specjalistów w tych dziedzinach i potrafimy skutecznie doprowadzić Twoją ofertę na wysokie pozycje.

Jak to robimy? Kompleksowo!

Po pierwsze - optymalizacja sklepu internetowego!

Lata doświadczenia i praca nad stronami setek klientów potwierdziły, że optymalizacja strony pod kątem wytycznych Google to absolutna podstawa w pozycjonowaniu. Przygotowanie obszernego Audytu SEO ze wskazówkami zmian sugerowanych na stronie to początek naszej współpracy z Tobą. Rzetelność i dokładność w analizie Twojej strony już na początku współpracy to nasz przepis na pierwszy sukces. Z wnikliwością niczym najlepsi detektywi, z doświadczeniem w obsłudze i szukaniu błędów na wielu platformach e-commerce oraz z pasją w odkrywaniu zakamarków Twojej strony, o których nawet mogłeś nie wiedzieć, oferujemy Ci kompletną pomoc i wsparcie. Po to, aby po wejściu na stronę Twojego sklepu robotom Google “zaświeciły się oczka ze szczęścia”, a klienci nie mieli problemu z poruszaniem się po Twojej stronie aż do ostatniego etapu procesu zakupowego. Już sama optymalizacja sklepu internetowego pod kątem kodu oraz treści potrafi sprawić, że pozycje fraz dla Twojego sklepu skoczą do góry!

Po drugie - Content!

Idąc za radami Google, wiemy doskonale jak ogromna jest siła dobrego i unikalnego contentu. Na setkach klientów sprawdziliśmy, jakie efekty dają opisy kategorii, produktów czy świetne treści poradnikowe. Nasz zespół copywriterów, specjalizujący się w rozmaitych dziedzinach, przygotuje dla Ciebie unikalne i wartościowe treści bez względu na branżę.

Po trzecie - Link Building!

Zdobywanie linków prowadzących do Twojej strony to kolejny etap naszych działań pozycjonerskich prowadzony równolegle z cyklicznymi analizami i optymalizacją strony. Źródła potencjalnych backlinków analizujemy i przeprowadzamy staranną selekcję, by każde z nich było wartościowe. Nie korzystamy z automatycznych narzędzi - każdy link zdobywamy sami. Badamy efekty Link Buildingu!

Doskonale wiemy, jak:

- wybierać źródła backlinków - serwisy zarówno tematyczne, jak i ogólnotematyczne; współprace blogerskie; publikacje ukazujące Ciebie, jako eksperta w swojej dziedzinie i wiele innych źródeł, dzięki którym zwiększy się rozpoznawalność Twojej marki, ruch na stronie oraz pozycje fraz.

- dywersyfikować backlinki - indywidualna strategia dla każdego klienta pozwala, jak najlepiej wybrać właściwe źródła zdobywania linków oraz sposoby ich umieszczania. Dzięki temu przez całą współpracę z Tobą, budujemy przemyślany i wartościowy profil linkowania, który przyniesie najlepsze efekty.

- analizować backlinki - zdajemy sobie sprawę, że pozyskiwane przez nas linki mogą nie być jedynymi, które prowadzą do strony Twojego sklepu. Z tego względu na bieżąco analizujemy, czy te już istniejące lub wciąż przychodzące mogłyby mieć negatywny wpływ na widoczność Twojej strony w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie sklepów internetowych to nasza główna specjalność. Wykonujemy tę usługę od wielu lat. Potrafimy sprawnie poruszać się w algorytmach Google. Jesteśmy partnerami wiodących platform sklepowych w Polsce m.in. IAI-Shop, GOshop, Selly. Mamy doświadczenie w pracy nad autorskich oprogramowaniach opartych, np. na WordPress, Magento czy PrestaShop. Współpracujemy z takimi firmami jak Merix Studio, QSolutions, BrandyBrand.

Stale inwestujemy czas i pieniądze w zdobywanie wiedzy...

oraz testowanie nowych koncepcji pozycjonowania sklepu internetowego, a także w budowanie unikalnej formuły przynoszącej upragnione rezultaty.

Nasza oferta charakteryzuje się unikalnym podejściem do konstrukcji umów. Dedykowany opiekun klienta zaprezentuje Ci możliwe formy współpracy. Pracujemy w oparciu o model abonamentowy oraz model "za efekt". Sam wybierzesz wygodne dla siebie rozwiązanie.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Jak pozycjonujemy sklepy internetowe?

Sprawdź jakich technik używamy do pozycjonowania sklepów internetowych. Walka o wysokie pozycje w wyszukiwarce Google to nieustanna optymalizacja sklepu oraz analiza tego, które działania przynoszą najlepszy efekt w postaci ruchu na Twojej stronie internetowej. Zapoznaj się z historiami sklepów internetowych, które dzięki pozycjonowaniu zdobyły wysokie pozycje w wyszukiwarce.

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych