Asystent Pozycjonera w Dziale SEO - praktyka dla studentów

Traffic Trends to obecnie 40 osobowy zespół skupiony na e-commerce. Pracujemy w małych grupach wspierając rozwój sklepów internetowych.

Poszukujemy osób do pracy, jako wsparcie zespołu w prowadzonych projektach SEO, głównie e-commerce. Nie wymagamy dostępności w ściśle określonych godzinach, ale oczekujemy bieżącej dyspozycyjności. Twoje wynagrodzenie uzależnione będzie od liczby wykonanych zadań. Ile zrobisz, tyle zarobisz!

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • biegłej obsługi komputera,
  • podstawowej znajomości HTML, CSS,
  • umiejętności poprawnego posługiwania się językiem polskim,
  • staranności i terminowości,
  • statusu studenta.

Jakie będą Twoje zadania?

Twoim zadaniem będzie wprowadzenie zmian optymalizacyjnych na stronach klientów (głównie w sklepach internetowych), w szczególności:

  • wstawianie opisów kategorii w sklepach internetowych,
  • umieszczanie linków wewnętrznych,
  • publikacja wpisów blogowych,
  • edycja nagłówków,
  • edycja meta tagów itp.

Co możemy zaoferować?

  • pracę w biurze maksymalnie 3 miesiące, póżniej pracę zdalną w systemie tasków,
  • elastyczne godziny pracy,
  • opiekę Team Leadera,
  • szkolenia z zakresu optymalizacji oraz obsługi panelu różnych platform sklepowych i cms-ów,
  • pracę z ekspertami w zakresie marketingu internetowego,
  • wynagrodzenie zależne od liczby wykonanych zadań,
  • umowę zlecenie dla studentów.

Zainteresowana? Zainteresowany?

Wyślij swoje CV

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157