Młodszy pozycjoner

Dział SEO w Traffic Trends to mocna ekipa mistrzów w swoim fachu. Znajdziesz tu tych, którzy są już starymi wyjadaczami, ale również osoby zdobywające doświadczenie od kilku miesięcy, startujące u nas od podstaw. Teraz ponownie szukamy kogoś, kto chce rozwinąć swoje pozycjonerskie skrzydła! A mamy kilka dowodów na to, że jest to możliwe z naszymi doświadczonymi team leaderami! :) Masz podstawową wiedzę i szukasz miejsca, które pomoże ją nieustająco poszerzać? Chcesz zmienić branżę i czujesz, że SEO to właśnie coś dla Ciebie? U nas nie będziesz pisał tekstów, "klepał linków", czy sporządzał żmudnych raportów. Skupisz się na planowaniu, strategii, eksperymentach i skutecznym osiąganiu wyników. Realnie wpłyniesz na sukces naszych Klientów!

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • podstawowej wiedzy na temat pozycjonowania,
  • chęci ciągłego rozwoju w branży SEO,
  • podstawowej znajomości HTML, CSS,
  • umiejętności poprawnego posługiwania się językiem polskim,
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • doskonałej organizacji pracy,
  • zaangażowania i motywacji,
  • dyspozycyjności na pełnym etacie.

Mile widziane:

  • znajomość PHP (pozwalająca modyfikować gotowy kod),
  • znajomość WordPressa,
  • praktyczna znajomość narzędzi Google: Search Console, Analytics.

Jakie będą Twoje zadania?

  • ustalanie strategii pozycjonowanie stron www, głównie sklepów internetowych,
  • wykonywanie audytów SEO,
  • wdrażanie optymalizacji,
  • raportowanie działań.

Co możemy zaoferować?

  • możliwość pracy w jednej z czołowych na rynku agencji marketingu internetowego, będącej partnerem Google, Facebook i Allegro,
  • pracę nad budową sukcesów sklepów oraz stron internetowych,
  • umowę o pracę lub B2B, umowę zlecenie dla studentów,
  • dostęp do autorskich oraz komercyjnych narzędzi ułatwiających pracę,
  • szkolenia, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne - stawiamy na ciągły rozwój!
  • karta MultiSport, Pizza Day co miesiąc, owoce w pracy, elastyczne godziny pracy,
  • jeśli wolisz pracować z biura - przygotujemy dla Ciebie wygodne miejsce w naszym przytulnym biurze w Jet Office. Bliższa jest Ci praca z domowego zacisza? Nie ma problemu! Zapewnimy potrzebny sprzęt. Masz pełną możliwość wyboru, gdzie chcesz wykonywać swoje obowiązki!

Zainteresowany? Zainteresowana?

Wyślij swoje CV

Masz pytania?

Paulina Cieślińska

Specjalista HR
paulina.cieslinska@traffictrends.pl

Karolina Morawiak

Manager działu SEO
karolina@traffictrends.pl

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157