Młodszy specjalista Google Ads

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata do Działu PPC na stanowisko Młodszego specjalisty Google Ads. Jeśli masz doświadczenia zawodowe w tej dziedzinie marketingu internetowego i nadal chcesz się rozwijać w tym zakresie, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • podstawowa znajomość Google Ads,
  • chęć ciągłego rozwoju,
  • umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • doskonała organizacja pracy,
  • zaangażowanie i motywacja,
  • dyspozycyjność na pełnym etacie.

Jakie będą Twoje zadania?

  • tworzenie kampanii Google Ads lub Allegro Ads lub FB Ads w konsultacji z przełożonym,
  • komunikacja z Klientem konsultowana z przełożonym,
  • zaliczone podstawowe certyfikaty Google Ads: Reklama w sieci wyszukiwania, Google Zakupy.

Jak wysokie są zarobki na tym stanowisku?

  • 2500 - 3000 zł netto UOP
  • 3421 - 4129 zł brutto UOP
  • 4122 - 4975 zł B2B

Co możemy zaoferować?

  • pracę w młodym, ale już niesamowicie doświadczonym zespole specjalistów,
  • umowę o pracę lub B2B, umowę zlecenie dla studentów,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów i współpracy ze znanymi markami,
  • szkolenia i naukę – chcemy tylko najlepszych ludzi w swojej dziedzinie,
  • liczne benefity: karta MultiSport, Pizza Day co miesiąc, owoce w pracy, elastyczne godziny pracy, częściowy home office,
  • biuro w dogodnej, bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji - Jet Office przy Piątkowskiej.

Zainteresowany? Zainteresowana? Wyślij swoje CV na adres cv@traffictrends.pl!