SEO Link Builder - praca zdalna, dorywcza, dla studentów

Traffic Trends to obecnie 40 osobowy zespół skupiony na e-commerce. Pracujemy w małych grupach wspierając rozwój sklepów internetowych.

Poszukujemy osób do pracy zdalnej, polegającej na pozyskiwaniu linków. Nie wymagamy dostępności w ściśle określonych godzinach, ale oczekujemy bieżącej dyspozycyjności. Twoje wynagrodzenie uzależnione będzie od liczby pozyskanych w danym miesiącu linków. Ile zrobisz, tyle zarobisz!

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doskonałej znajomości języka polskiego, która umożliwi Ci szybkie sprawdzanie tekstów napisanych przez copywriterów i wprowadzanie ewentualnych poprawek,
  • znajomości programów pakietu Office,
  • znajomości zasad publikacji treści na stronach internetowych (podstawowa znajomość HTML),
  • staranności i terminowości,
  • statusu studenta.

Jakie będą Twoje zadania?

  • pozyskiwanie odnośników na wskazanych blogach (bądź wybranych samodzielnie z gotowej bazy) zgodnie z wytycznymi,
  • publikowanie tekstów w serwisach internetowych wraz z odpowiednim umieszczeniem linka w treści i pasującej tematycznie fotografii,
  • korekty tekstów,
  • raportowanie pozyskanych odnośników.

Co możemy zaoferować?

  • pracę zdalną,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia z zakresu link buildingu oraz narzędzi wykorzystywanych do pracy,
  • pracę z ekspertami w zakresie marketingu internetowego,
  • wynagrodzenie zależne od liczby wykonanych zadań,
  • umowę zlecenie dla studentów.

Zainteresowany? Zainteresowana?

Swoją aplikację wyślij na adres cv@traffictrends.pl

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 694 725 452
tel. 696 366 952