Social media copywriter (praca zdalna)

Poszukujemy osób do wzmocnienia działu Social Media na stanowisko Social Media Copywriter (praca zdalna).

Jeśli interesujesz się marketingiem w mediach społecznościowych, ta oferta jest dla Ciebie!

Nasze wymagania?

  • znajomość j. polskiego na poziomie języka ojczystego, z bardzo dobrym wyczuciem językowym oraz dobrą umiejętnością komunikacji;
  • talent do pisania, lekkim i kreatywnym stylem, dopasowanym do wybranej grupy docelowej;
  • znakomity warsztat pisarski oraz tzw. lekkie pióro;
  • obszerna wiedza na temat różnych rodzajów tekstów;
  • znakomita znajomość gramatyki oraz zasad pisowni;
  • umiejętność kreatywnego działania;

Jakie będą Twoje zadania?

  • tworzenie i dostarczanie treści do social media oraz wyszukiwanie grafik;
  • tworzenie treści dopasowanych do konkretnych grup docelowych i tematyki - moda, wnętrza, kosmetyka, akcesoria dla dzieci ;

Co oferujemy?

  • pracę w młodym, ale już niesamowicie doświadczonym zespole specjalistów,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów i współpracy ze znanymi markami,
  • szkolenia i naukę – chcemy tylko najlepszych ludzi w swojej dziedzinie

Zainteresowana? Zainteresowany?

Spotkajmy się, porozmawiajmy, a na dobry początek wyślij swoje CV na cv@traffictrends.pl

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 616 690 427