Specjalista ds. Pozycjonowania

Traffic Trends to obecnie 40 osobowy zespół skupiony na e-commerce. Pracujemy w małych grupach wspierając rozwój sklepów internetowych. Jako członek ekipy wykonawczej będziesz miał realny wpływ na sukces klienta.

Dział Pozycjonowania tworzą specjaliści SEO, których głównym zadaniem jest ustalanie kompleksowej strategii pozycjonowania obejmującej aspekty techniczne, content oraz profil linków. Korzystamy z wielu narzędzi usprawniających pracę oraz wiedzy specjalistów w różnych dziedzinach SEO.

Praca odbywa się w oparciu o autorski system tasków, ułatwiający współpracę z klientem i wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt, połączony z monitorowaniem osiąganych efektów i raportowaniem działań. U nas nie będziesz pisał tekstów, "klepał linków", czy sporządzał żmudnych raportów. Skupisz się na planowaniu, strategii, eksperymentach i skutecznym osiaganiu wyników.

Poszukujemy kandydatów do Działu SEO na stanowisko Pozycjonera. Jeśli masz doświadczenia zawodowe w tej dziedzinie marketingu internetowego i chcesz rozwijać swoje umiejętności, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • minimum rocznego doświadczenia w branży SEO,
  • wiedzy na temat pozycjonowania i znajomości aktualnych trendów,
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • praktycznej znajomości narzędzi: Google Search Console, Google Analytics, Screaming Frog, Semstorm/Senuto, Ahrefs,
  • praktycznej znajomość HTML/CSS oraz PHP.

Jakie będą Twoje zadania?

  • ustalanie strategii pozycjonowanie stron www, głównie sklepów internetowych,
  • wykonywanie audytów SEO,
  • wdrażanie optymalizacji,
  • planowanie linkowania,
  • planowanie działań contentowych,
  • raportowanie działań.

Co możemy zaoferować?

  • nowoczesny system pracy, z możliwością pracy zdalnej 4 dni w tygodniu lub pracę w wygodnym biurze przy ul. Piątkowskiej
  • pełne wyposażenie stanowiska home office
  • pracę w niesamowicie doświadczonym zespole specjalistów,
  • umowę o pracę lub B2B, umowę zlecenie dla studentów,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów i współpracy ze znanymi markami,
  • szkolenia i naukę – chcemy tylko najlepszych ludzi w swojej dziedzinie,
  • liczne benefity: karta MultiSport, Pizza Day, owoce w pracy, elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju w wielu kierunkach tj. programowanie, content marketing, link building, optymalizacja platform saas, optymalizacja open source, optymalizacja UX, analityka internetowa.

Zainteresowany?

Odezwij się, porozmawiajmy! Mój mail to jozwik@traffictrends.pl

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 694 725 452
tel. 696 366 952