Mobile Menu

Cykliczna prowizja

Ilu z Twoich obecnych lub potencjalnych Klientów pytało się o pozycjonowanie lub inne usługi marketingu internetowego?

Jeśli do tej pory odsyłałeś ich "z kwitkiem" to mamy dla Ciebie korzystną propozycję.

Gwarantujemy co najmniej 10% prowizji od każdej wystawionej na poleconego przez Ciebie Klienta faktury.

Od 10% co miesiąc!

Tak długo jak Klient jest z nami otrzymujesz prowizję i budujesz dodatkowe źródło przychodów dla swojej firmy. Wraz ze wzrostem liczby poleconych przez Ciebie klientów, wzrastać będzie także Twoja prowizja. Co więcej możesz polecać nas jawnie, jako partnera marketingowego lub zlecać nam usługi dla swoich Klientów bez ujawniania Traffic Trends.

Co najważniejsze, zawierając partnerstwo właśnie z nami, polecasz Klientowi rzetelną i renomowaną agencję, która profesjonalnie wykona zlecone usługi, dbając przy tym o satysfakcję Klienta i wzrost rentowności jego biznesu.

O nas

Działamy na rynku od ponad 5 lat, świadcząc usługi w zakresie marketingu internetowego. Zajmujemy się pozycjonowaniem, prowadzeniem kampanii płatnych w systemie Google AdWords oraz FacebookAds, a także obsługą i kreowaniem profili firmowych w mediach społecznościowych. Skutecznie łączymy wymienione kanały do osiągania efektu synergii.

Jesteśmy wyłącznym partnerem platformy sklepowej IAI-Shop, a także takich firm jak eEngine, MerixStudio oraz Absoluti.co. Współtworzymy kierunek studiów Marketing Internetowy (Mediaworking) na wyższej uczelni Collegium DaVinci w Poznaniu. Można nas spotkać na każdej edycji targów eHandlu, a także podczas organizowanych przez nas corocznych konferencji TrafficDay. Otrzymaliśmy nagrodę dla najszybciej rosnących firm w Europie Środkowej według Deloitte.

Zrobimy coś razem?

Napisz do nas,
a przedstawimy szczegóły współpracy

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

Nasi partnerzy

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych