Mobile Menu
prowadzenie bloga dla sklepu internetowego

Prowadzenie bloga
dla sklepu internetowego

Inspirujący blog to szansa na większą sprzedaż!

Wiele zalet i bardzo mało wad – tak właśnie przedstawia się idea prowadzenia bloga dla Twojego sklepu internetowego.

W czasach, gdy blogi nadal kojarzą się z popularnymi, internetowymi influencerami, coraz więcej marek rozwija swoja własne kanały komunikacji budując za ich pomocą ruch i inspirując przyszłych Klientów. Prowadzenie bloga firmowego to potężne narzędzie, które zbyt często ignorujemy.

Doradzaj

Prowadząc sklep internetowy, doskonale znasz branżę, w której działasz. Jesteś w niej ekspertem i możesz o szczegółach swoich produktów rozmawiać godzinami? Na pewno tak! Twoi Klienci się jednak na tym nie znają i często szukają prostej porady, za którą są w stanie odwdzięczyć się dokonaną transakcją! Zarówno w przypadku sprzedaży produktów technicznych i trudnych do zrozumienia, jak i lifestylowych i popularnych musisz doradzić swoim Klientom. Prowadzenie bloga sklepowego sprawia, że możesz to zrobić, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w formie redagowanych wpisów.

Inspiruj

Skoro znasz się na swojej ofercie, to masz możliwość podpowiadania i inspirowania swoich Klientów. Prowadzenie bloga firmowego pozwoli Ci zarekomendować ciekawe nowości i pokazać najgorętsze trendy. Działasz w branży modowej? Pokaż co się będzie nosić w najbliższym sezonie! Sprzedajesz gry planszowe? Podziel się hitami i najciekawszymi produktami. Pisz, rekomenduj, nagrywaj wideo. Dziel się tym ze swoimi Klientami, a długofalowo odczujesz same korzyści.

Buduj ruch

Wpisy blogowe to idealne materiały do dzielenia się np. w swoich mediach społecznościowych czy w newsletterze. Pomogą Ci jednak one również budować ruch organiczny (darmowy!) z wyszukiwarek. Najpopularniejsze pytania dotyczące wyboru produktów wpisywane są do Google'a kilkaset, a nawet kilka tysięcy razy w skali miesiąca. To tam Polacy szukają wiedzy, więc daj im ją i zwiększ liczbę fraz w TOP10 oraz wesprzyj pozycjonowanie fraz ogólnych odnoszących się wprost do Twojego asortymentu.

Zaufaj ekspertom

Nie wierzysz, że prowadzenie bloga dla sklepu internetowego może działać? Skoro blog dla agencji marketingowej działa rewelacyjnie i odpowiada za bardzo znaczący procent ruchu na stronie www, to i tym bardziej zadziała w Twoim przypadku! Jeśli tylko potrzebujesz naszej pomocy, to oddamy w Twoje ręce zespół kilkunastu copywriterów, którzy codziennie tworzą dziesiątki sklepowych blogów dla firm, które zaufały Traffic Trends!


Zamów darmową ofertę

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych