Mobile Menu

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Facebook to jedno z ważniejszych źródeł sprzedaży!

Regularna komunikacja i mądre wykorzystanie reklam gwarantuje sukces w social media.

Facebook od wielu lat stanowi główne źródło pozyskiwania ruchu dla stron internetowych. Prowadzenie fanpage’a stało się nieodzownym elementem budowania marki. Model ten idealnie sprawdza się nie tylko w przypadku mniejszych firm nastawionych na Klienta lokalnego, ale bardzo skuteczny jest również w przypadku e-commerce. Prowadzenie profilu sklepu na Facebooku może wygenerować dla Ciebie wiele dodatkowych transakcji!

Niestety nie każdy model prowadzenia fanpage’a jest skuteczny. Wielokrotnie analizując profile marek nastawionych na sprzedaż internetową spotykaliśmy się z tymi samymi błędami, które blokowały rozwój sprzedaży z tego źródła. Do najpopularniejszych problemów, które pomożemy Ci rozwiązać należy:

- brak pomysłowej komunikacji, która z jednej strony nastawiona jest na generowanie sprzedaży, zaś z drugiej skupia się na społecznościowym, angażującym czynniku Facebooka

- regularność w prowadzeniu profilu na Facebooku – to ona wprowadza pewien rygor i pozwala na długofalowe ocenienie skuteczności

- nieumiejętne wykorzystywanie systemu reklamowego Facebook Ads, który potrafi wpłynąć na rozwój sprzedaży z Facebooka, jeśli tylko mądrze go wykorzystasz.

- wyjątkowość treści – bez której Twoje posty utoną wśród innych wyświetlanych na wall’u klientów. Kreatywne prowadzenie Facebooka to klucz do pozyskania i utrzymania uwagi obserwujących.

DOŚWIADCZENIE ZWIĘKSZA SZANSĘ

Efektywne prowadzenie fanpage’a wymaga stworzenia skutecznej strategii komunikacji, co nie jest zadaniem prostym. Na drodze do końcowego sukcesu czai się wiele zagrożeń i pułapek, w które możesz wpaść. Dlatego zachęcamy zaufać specjalistom w tej dziedzinie i powierzyć prowadzenie fanpage’a Twojej firmy profesjonalistom. Otwórz swój biznes na Facebook dla firm i poczuj korzyści płynące z prowadzenia konta na Facebooku

Przez lata działania w obszarze mediów społecznościowych odpowiadaliśmy za komunikację ponad stu marek działających w różnych branżach – od najpopularniejszej branży fashion po specjalistyczne sektory sprzedaży B2B. Usługa Facebooka to dla nas chleb powszedni. Wielokrotnie pokazywaliśmy jak regularne publikowanie postów połączone ze skutecznymi reklamami znacząco podnosi konwersję, co czyni z profilu firmowego na Facebooku jedno z najważniejszych źródeł sprzedaży.

Za każdym razem, gdy rozpoczynamy profesjonalne prowadzenie fanpage, wykorzystujemy w tym procesie nabyte doświadczenie, a także sprawdzone metody generowania sprzedaży, reklamy i pobudzania aktywności. Obsługa Facebooka nie ma przed nami tajemnic, a własne aplikacje konkursowe, setki przeprowadzonych kampanii na bieżąco mierzonych pod kątem sprzedażowym, a także pomysłowy i doświadczony zespół to gwarancja Twojej satysfakcji!

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Komunikacja dla sklepu Bludshop

Case Study jednego z liderów w branży streetwearu – Bludshop. Podsumowanie 8 miesięcy działań Traffic Trends dla marki na Facebooku oraz wyników, które przyniosły one dla sklepu.

Zobacz, jak zmiany w komunikacji, doborze treści oraz strategii reklamowej pozwoliły uczynić z fan page’a Bludshopu rzeczywisty kanał obsługi klienta i przynoszący znakomite wyniki kanał sprzedaży!

zobacz więcej

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych