Prowadzenie kampanii Allegro Ads

Marketplace to najlepsze uzupełnienie własnej sprzedaży

Prowadzenie kampanii Allegro Ads

Kampanie reklamowe Allegro Ads to idealny sposób na zwiększanie sprzedaży poprzez największy w Polsce marketplace.

Dla wielu e-sprzedawców Allegro to jedyny kanał sprzedaży. Dla innych jest to idealne uzupełnienie działań opartych o własny sklep. Niezależnie od motywacji, wsparcie procesów sprzedażowych za pomocą systemu reklamowego Allegro Ads da Tobie wiele korzyści i pozwoli na osiągniecie jeszcze wyższego przychodu w skali miesiąca!

Jesteśmy certyfikowaną agencją partnerską Allegro!
Autoryzowany partner Google ADS

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h wycenę kampanii dla Twojego sklepu!

Zamów bezpłatną wycenę

PO PIERWSZE

NA ALLEGRO

Dzięki systemowi reklamowemu Allegro Ads zyskujesz możliwości skutecznej reklamy wewnątrz Allegro. Temu formatowi oddano dwa najwyżej usytuowane wyniki na liście wyszukań. Przebijają one nawet promowane oferty, które wymagają często większego zaangażowania finansowego. Za ruch reklamowy rozliczysz się w dobrze znanej metodzie CPC, czyli płacąc za kliknięcie.

PO DRUGIE

POZA ALLEGRO

Dodatkowo umożliwimy Ci reklamę Twoich aukcji poza Allegro. Tak, tak. To, co dotychczas było zakazywane, teraz jest możliwe. Chcesz wykorzystać remarketing i śledzić tych, którzy oglądali Twoje aukcje, ale nie zdecydowali się na zakup? Teraz możesz! Chcesz promować swoje produkty w wyszukiwarce Google. Napisz do nas!

Kampanie reklamowe Allegro Ads jako ciekawa alternatywa dla sklepów

Allegro w niezależnych raportach rynku e-commerce w Polsce występuje jako zdecydowanie najsilniejszy gracz, który śmiało może rywalizować z Google w walce o najważniejsze miejsce szukania produktów i ofert. To, w połączeniu ze światowym trendem przenoszenia budżetów do marketplace’ów, nakazuje zainteresować się każdemu obecnością na Allegro. Jednak w dobie coraz większego tłoku i konkurencji, sama obecność już może nie wystarczyć. Dlatego zachęcamy by wraz z Traffic Trends wykorzystać potencjał systemu reklamowego.

Dlaczego Traffic Trends, to najlepszy Partner w zakresie kampanii reklamowych Allegro Ads?

Jesteśmy jedyną polską agencją marketingową w pełni skupioną na rozwoju projektów e-commerce. Każdego dnia wspieramy setki polskich sklepów w procesie zwiększania sprzedaży internetowej, a jedną z wykorzystywanych metod jest reklama na Allegro. W czasie gdy wszyscy bali się wspominać tej nazwy by nie tracić budżetów z innych źródeł ruchu, my mówiliśmy o Allegro na naszej konferencji i uczyliśmy się prowadzenia kampanii. Dziś jesteśmy gotowi by wspierać naszych Klientów w budowaniu sprzedaży poprzez Allegro Ads, a nasze kompetencje potwierdza tytuł Certyfikowanej Agencji Partnerskiej Allegro!

Autoryzowany partner Google ADS

Nasz zespół

40+

Liczba naszych pracowników

400+

Liczba otwartych projektów

1mln+

Kliknięć reklamowych

0,5mln+

Polubień na facebooku

150mln

Miesięczne przychody klientów

Rekomendacje

Firma Traffic Trends jest firmą godną polecenia.

Powierzone zadania wykonuje sumiennie, należycie i doskonale rozumie nasze potrzeby. Równie dobrze rozumie rynek i pomaga wcielać w życie nasze nowe pomysły.

Paweł Puszczyński, BBHome

Zobacz wszystkie rekomendacje

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 616 690 427

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!