Mobile Menu
Prowadzenie profilu sklepu na Instagramie

Prowadzenie profilu sklepu na Instagramie

Instagram to idealne uzupełnienie Twojego marketingu!

Jeszcze nigdy żadne medium tak nie angażowało Twoich fanów i nie budowało Twojej rozpoznawalności!

Regularne prowadzenie profilu instagramowego dla sklepu internetowego to idealny pomysł na uzupełnienie swojej bieżącej komunikacji marketingowej. Z jednej strony media społecznościowe potrafią regularnie dostarczać ciekawą treść do Twojej grupy fanów, z drugiej zaś możesz wykorzystać je w celu budowania świadomości marki wśród grupy docelowej.

Nie wystarczy jednak raz na pewien czas wrzucić zdjęcia produktów i kolekcji. Prowadzenie Instagrama wymaga nieszablonowego myślenia i szukania sposobu na wyróżnienie się spośród tysięcy innych profili. Ważny jest pomysł, kreatywne podejście i regularność połączona z udostępnianymi materiałami. To, co ważne – przy prowadzeniu profilu sklepu na Instagramie konieczna będzie cierpliwość, ponieważ w sposób bezpośredni medium to znacząco sprzedaży nie zbuduje. Mimo to, zachęcamy do zainteresowania się prowadzeniem Instagrama i rozwijania własnej marki.

Co zrobić, by Twój profil na Instagramie był interesujący i mógł pozytywnie wpłynąć na sprzedaż?

- Udostępniaj ciekawe materiały niedostępne w innych mediach, które będą stanowiły dla Twoich fanów wartość dodaną

- Pobudzaj swoich fanów do maksymalnej interakcji również za pomocą rozwiązań sponsorowanych systemem reklamowym na Instagramie

- Informuj swoich fanów o promocjach i nowościach w swojej ofercie

- Reaguj na komentarze i opinie followersów

I to właśnie między innymi za pomocą specjalnych promocji jesteś w stanie ocenić realną wartość Twojej grupy docelowej. Dedykowany kod rabatowy urozmaici Twoją komunikację na Instagramie, a także pokaże, ile osób zrealizowało kod podczas zakupów w Twoim sklepie.

Zainwestuj w przyszłość

Instagram już od wielu lat związany jest z tymi samymi osobami co Facebook. Skoro Facebook mógł stać się jednym z najważniejszych źródeł sprzedaży dla sklepów, to również prowadzenie profilu firmowego na Instagramie jest inwestycją w skuteczny i bardzo przyszłościowy kanał.

Oddając prowadzenie Instagrama w ręce profesjonalistów,kupujesz nie tylko kreatywną i regularną komunikację, ale również inwestujesz w źródło ruchu z najlepszymi prognozami. Zmiana stylu komunikacji i coraz większe angażowanie grupy docelowej za pomocą unikalnych zdjęć i ciekawych kreacji daje Ci szansę do wyprzedzenia konkurencji, która jeszcze o to medium nie zadbała. To właśnie dobrze prowadzony profil na Instagramie może stać się dla Ciebie czymś, co wyróżni Cię na tle konkurencji i pozwoli dotrzeć do swojej grupy docelowej zwiększając sprzedaż i rozpoznawalność marki.

Powierz prowadzenie profilu na Instagramie doświadczonym specjalistom z wieloletnią praktyką w obszarze mediów społecznościowych!


Zamów darmową ofertę

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Komunikacja dla sklepu Bludshop

Case Study jednego z liderów w branży streetwearu – Bludshop. Podsumowanie 8 miesięcy działań Traffic Trends dla marki na Facebooku oraz wyników, które przyniosły one dla sklepu.

Zobacz, jak zmiany w komunikacji, doborze treści oraz strategii reklamowej pozwoliły uczynić z fan page’a Bludshopu rzeczywisty kanał obsługi klienta i przynoszący znakomite wyniki kanał sprzedaży!

zobacz więcej

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych